Bioderma Sensibio Forte krém—40ml

Kombinovaný přípravek určený k ošetřování zánětlivé, červenající a vysoce citlivé kůže. Bioderema Sensibio Forte je bohatý na zklidňující, tlumící aktivní složky, okamžitě zklidňuje kožní reakce a zvyšuje práh tolerance pokožky.

Cena vč. DPH
649 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3401573670282 | Zbozi: 18106693

Popis produktu

Kombinovaný přípravek určený k ošetřování zánětlivé, červenající a vysoce citlivé kůže.
Bioderema Sensibio Forte je bohatý na zklidňující, tlumící aktivní složky, okamžitě zklidňuje kožní reakce a zvyšuje práh tolerance pokožky.

Užití

Zklidňující a hydratační přípravek pro reaktivní, vysoce citlivou, zánětlivou a červenající kůži ve spojení s/nebo mezi specifickou léčbou. Jako preventivní prostředek k ošetřování suché, netolerantní a vysoce citlivé kůže na obličeji i na těle. Je vhodný pro zklidnění podrážděné kůže různého původu např. po chemickém nebo mechanickém podráždění (zčervenání po holení, po depilaci, po peelingu, v místech tření textílií atd.) Obzvláště vhodný pro zklidnění podrážděné kůže po opalování. Může být používán u batolat, dětí i dospělých.

Dávkování

Aplikovat 2-3 krát denně na očištěnou a suchou kůži. Může být používán u dospělých, dětí i kojenců.

Fakta

Kombinovaný přípravek určený k ošetřování zánětlivé, červenající a vysoce citlivé kůže.

Účinné látky

protizánětlivý a imunomodulační efekt. Další účinné složky jako vitamín E a fytosteroly karité a canola maji restrukturační a hydratační účinek a napomáhají obnovit porušenou ochrannou kožní bariéru a snižují množství volných radikálů. Speciální krémový základ přípravku s obsahem lysinu snižuje transepidermální ztrátu vody (TEWL). Sensibio forte pokožku hydratuje, rychle proniká do hloubi pokožky bez mastných reziduí na povrchu a je výborně snášen. Neobsahuje parfém a nemá komedogenní vlastnosti.
Nadměrně citlivá kůže je křehká, často podrážděná a zvýšeně reaguje na zevní vlivy.
Nadměrně citlivá kůže (jak léčená tak neléčená) potřebuje specifickou hygienu a přípravky následné dermatologické péče, které by zvýšily toleranci kůže, působily proti její suchosti a překonaly případné zánětlivé stádium. Pro tyto potřeby byl vyvinut program
Sensibio. Přípravky programu Sensibio slouží jako doplněk dermatologické léčby s cílem podpory cílené dermatologické léčby nebo k samostatnému ošetřování citlivé a reaktivní kůže. Pokud jsou například na předpis dermatologa používány léčiva obsahující kortikosteroidy, přípravky programu Sensibio usnadňují jejich vysazení. Přípravky programu Sensibio napomáhají také zlepšit stav kůže po fyzikální léčbě (např. po laserovém ošetření) nebo chemickém peelingu.

Poznámka

Klinické testy provedené v nemocniční praxi na citlivé nebo nemocné kůži, podporují volbu přípravků Bioderma.
Výsledky alergologických testů s účinnými látkami, konzervačními látkami, parfémy a s konečnými výrobky, provedené u pacientů s ekzémem, jsou předpokladem pro používání bez vysazení a umožňují dodržení ošetření.
Ať už koncepční (patent Nodé - nedetergence), galenická (patent Hydrabis - třífázová emulze s tekutými krystaly) nebo technologická (patent - metoda in vitro k určení fotoprotekčních koeficientů), jsou důkazem technologického pokroku.
Programy pro hygienu a pro ošetřování komplexně zajišťují potřeby pacienta.
Tuby, lahvičky a recyklované obaly, vyznačení expirační doby a přijatelné ceny výrobků, respektují přírodu i spotřebitele. Důraz je kladen především na obsah nežli na obal.
Dermatologická kvalita za dostupnou cenu.
Údaje o firmě www.alineacorp.cz

Příbalový léták