Lapis Tyčinka na bradavice

Zdravotnický prostředek

Přípravek LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) představuje, na základě svého složení, účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů. Působí jako podpůrný dermatologický prostředek na odstraňování hyperplastických kožních útvarů.

Cena vč. DPH
151 Kč
Dostupnost
skladem 10 ks


PDK: 2577220 | Zbozi: 18104833

Popis produktu

Přípravek LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) představuje, na základě svého složení, účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů. Působí jako podpůrný dermatologický prostředek na odstraňování hyperplastických kožních útvarů.

Účinné látky

Argenti nitras
Kalium nitricum

Užití

Přípravek STILUS ARGENTI NITRICI představuje na základě svého složení účelný podpůrný prostředek zvyšující hojení kožních defektů. Přípravek se nejčastěji používá při podpoře léčby některých dermatóz virusového původu — verrucae vulgares (bradavice) a condyloma accuminata. Aplikací tohoto přípravku urychlujeme granulační a epitelizační procesy při hojení.

Dávkování

Aplikujeme vtíravým pohybem na postižené místo 1-2 denně. Po odstranění parafínové vrstvy se tyčinka nanáší lehkým vtíravým pohybem na postihnuté místo 1— 2 x denně.
Přípravek je možné aplikovat do doby zlepšení kožní poruchy.

Příznaky

Odstranění bradavic

Prevence

Není určen k preventivnímu použití.

Kontraindikace

Přípravek se nesmí aplikovat na sliznice a silně překrvená místa.

Vedlejší příznaky

Při výskytu silného pálení,případně bolesti se o dalším postupu poraďte s ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem.

Fakta

Před aplikací Lapisu na postižené místo, po sundání víčka s tyčinky odstraníme ochranou parafinovou vrstvu ponořením do vlažné vody.
Při předpokládané teplotě vody 30 až 37 stupňů Celsia po dobu 10 až 20 vteřin. Do vody ponoříme pouze předpokládané spotřebované množství tyčinky. Po odstranění parafínové vrstvy vlažnou vodou se tyčinka nechá oschnout. LAPIS aplikujte vtíravým pohybem na postižené místo 1-2x denně. Po dokončení aplikace opět tyčinku zasuňte do ochranného víčka. Přípravek je možné aplikovat do doby zlepšení kožní poruchy. Opatrnost při aplikaci v obličejové oblasti a v okolí očí.

Poznámka

Přípravek je určený jen na vnější použití! Přípravek neaplikovat do očí! Použití u dětí konzultujte s ošetřujícím lékařem. Při aplikování přípravku v obličejové oblasti, stejně i na rozhraní sliznice a kůže, třeba zachovat opatrnost (přípravek se nesmí dostat na sliznice a silně překrvená místa) a aplikací v těchto oblastech konzultujte s ošetřujícím lékařem.
Při výskytu silného pálení, případně bolesti se o dalším postupu poraďte s ošetřujícím lékařem.

Složení

Argentum nitricum 97 dílů
Kalium nitricum 3 díly
Údaje o firmě
Naším hlavním cílem je uspokojit zákazníky prvotřídní kvalitou a příznivou cenou léčivých přípravků, potravinových a přírodních doplňků a čajů. www.ktkgroup.cz

Příbalový léták