EndWarts Freeze kryoterapie bradavic—7.5 g

Zdravotnický prostředek

EndWarts Freeze je rychlý prostředek pro domácí ošetření bradavic, který účinně odstraňuje bradavice na rukou, pažích a chodidlech. Díky technologii Ultra Freeze Technology zmrazí bradavici na -80°C až do jejích nejhlubších vrstev. Vhodné od 4 let.

Cena vč. DPH
545 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3834000 | Zbozi: 18131739

Popis produktu

EndWarts Freeze je rychlý prostředek pro domácí ošetření bradavic, který účinně odstraňuje bradavice ma rukou, pažích a chodidlech. Díky technologii Ultra Freeze
Technology zmrazí bradavici na -80"C až do jejích nejhlubších vrstev. Vhodné od 4 let.

Užití

EndWarts Freeze je rychlý prostředek pro domácí ošetření bradavic, který účinně odstraňuje bradavice na rukou, pažích a chodidlech.
Jedná se o první prostředek pro domácí ošetření, který obsahuje velmi chladný plyn oxid dusný. Díky technologii Ultra Freeze Technology "“ zmrazí bradavici na -80"C až do jejích nejhlubších vrstev.
EndWarts Freeze má velice nízkou teplotu (-80"C), která přetrvává i během aplikace.
Vyniká mezi ostatními prostředky pro domácí ošetření bradavic zmrazením tím, že porovnával několik zmrazovacích prostředků pro domácí použití. EndWarts FREEZE je proto mnohem účinnější.
EndWarts FREEZE je špičkovým prostředkem, jehož použití je rychlé a snadné. Lze ho použit u dospělých i dětí starších 4 let.

Dávkování

Dle potřeby. .
Hrot pevně přitiskněte na bradavici. Čas hraje zásadní roli pro nejlepší výsledky! - 15 sekund na rukou, prstech a pažích, - 40 sekund na chodidlech.
Nasaďte víčko zpátky.
Po použití uložte do chladničky. Bradavice pomalu vymizí v průběhu 10—14 dnů.
Jedno balení obsahuje jednu náplň (7,5 g tekutého oxidu dusného.), sadu 6 jednorázových hrotů a návod k použití.
Při dodržení podmínek použití — to znamená 2 sekundy na 1 aplikaci, lze zařízení použít až Jx.
EndWarts FREEZE je velmi účinný - rychle pronikne až k jádru bradavice a svou nízkou teplotou jej zničí. Obvykle stačí jediné ošetření. Staré nebo velké bradavice však mohou vyžadovat více než jedno ošetření, zvláště pokud se nacházejí na chodidlech.

Kontraindikace

EndWarts FREEZE nepoužívejte - U dětí mladších 4 let, - na tvář, třísla, genitálie, na pokožku hlavy nebo na sliznici, - na zdravou kůži (na kůži bez bradavic), - na bradavice, které se nacházejí na citlivé kůži; zvláštní opatrnosti dbejte při ošetřování oblastí s tenkou kůží (například v okolí kloubů), - pokud bradavice nebo okolní kůže krvácí nebo je otevřená či podrážděná, svědí, je infikovaná nebo zarudlá, - pokud si nejste jisti, zda se jedná o běžnou bradavici — v takovém případě se před použitím poraďte s lékařem, - na mateřská znaménka, kuří oka, puchýře, jiné kožní defekty ani na cokoli, co by mohlo být rakovinou kůže (melanoma), - na vodnaté puchýřky na kůži (molluscum contagiosum) ani na jiné vřídky nebo puchýře, - u těhotných nebo kojících matek, - u diabetiků nebo u osob s problémy s krevním oběhem nebo srážením krve, - na více bradavic najednou, pokud se nacházejí blízko sebe; v takovém případě další bradavici ošetřete až po 14 dnech.

Fakta

Doba použitelnosti

Příbalový léták