Fytofontana Aurecon ušní sprej—50 ml

Zdravotnický prostředek

Roztok z Mrtvého moře s extraktem z Aloe vera. Je určený pro běžnou hygienu a slouží jako prevence proti ucpání zvukovodu ušním mazem.

Cena vč. DPH
199 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3909042 | Zbozi: 18132882

Popis produktu

Roztok z Mrtvého moře s extraktem z Aloe vera. Je určený pro běžnou hygienu a slouží jako prevence proti ucpání zvukovodu ušním mazem.

Účinné látky

Extract

Užití

Nahrazuje používání vatových tyčinek, slouží jako prevence proti vnějšímu zápachu ucha, přípravek je určený pro všechny věkové kategorie, přípravek je vhodný pro lidi nosící sluchový přístroj, pro osoby pracující v prašném prostředí, pro osoby vystavené různým změnám atmosférického tlaku.

Dávkování

1-2 vstříknutí do každé ušní dírky, 1-2x denně.

Prevence

V případě, že se tvoří příliš velké množství ušního mazu, je potřebné dodržovat pravidelnou hygienu vnějšího zvukovodu a to používáním neagresivních prostředků.
Přípravek Aurecon ušní sprej -roztok z Mrvého moře s extraktem z Aloe vera je přirozený neagresivní iónový roztok, který rozkládá ušní maz bez toho, aby dráždil ušní bubínek, nebo kanál vnějšího ucha. Je speciálně určený pro běžnou hygienu a slouží jako prevence proti ucpání zvukovodu ušním mazem, snižuje nadměrné množství ušního mazu.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Jak by se u Vás vyskytly jakékoliv problémy ucha, nepodceňujte je a neodkladně navštivte lékaře.

Fakta

Pro zabezpečení příjemné aplikace Aurecon ušního spreje je potřebné, aby se skladoval a používal při pokojové teplotě. Přípravek je určený na pravidelnou hygienu, ne na léčení!
Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, při perforaci ušního bubínku nebo v případě, že se v uchu nachází nějaké cizí těleso! Nástavec nevkládejte příliš hluboko do ucha, abyste ho nepoškodili, anebo nepodráždili!

Příbalový léták