Fytofontana Aurecon drops—10 ml

Zdravotnický prostředek

Aurecon drops ušní kapky ulehčují čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezují ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčují vzniklý ušní maz, omezují jeho usazování a následně se maz lehčeji odstraňuje. Výrazně zvyšují účinnost ušních svíček.

Cena vč. DPH
143 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3926962 | Zbozi: 18137498

Popis produktu

Aurecon drops ušní kapky ulehčují čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezují ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčují vzniklý ušní maz, omezují jeho usazování a následně se maz lehčeji odstraňuje. Výrazně zvyšují účinnost ušních svíček.

Účinné látky

Eucalyptus globulus
Chamomilla recutita
Olea europaea

Užití

Návod k použití

1.Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakapejte 3-5 kapek Aurecon dropsu. 2 Vydržte nejmíň 5 minut a potom důkladně vyčistěte ucho.
Obvykle stačí používat 1x týdně, v případě nadměrné tvorby mazu častěji, podle potřeby.
Pokud máte jakékoliv problémy - hučení, bolest, pocit tlaku - nepodceňujte je a neváhejte navštívit lékaře.
Aurecon drops významně pomáhá přecházet zdravotním komplikacím, nejlépe ve spojení s ušní svíčkou.

Dávkování

Obvykle stačí používat 1x týdně, v případě nadměrné tvorby mazu častěji, podle potřeby.

Příznaky

Nedostatečně pečlivá hygiena vnějšího ucha může vést k zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku podmínek pro existenci mikroorganismů, které jsou zdrojem zdravotních problémů s možnými vážnými následky.
Zvukovod většinou nepotřebuje takovou péči jako části pokožky, které jsou vystavěné vnějším vlivům. Tyto části můžou být nedostatečně hydratované, nedostatečně promaštěné. Zvukovod je v podstatě víc chráněný, ale je zároveň více zatěžován produkty mazových žláz. Zvukovod je těžko čistitelný a klasický způsob čištění - čištění vatovou tyčinkou - není spolehlivě účinný a není považován za vhodný, kvůli možným komplikacím.
Aurecon drops je sestavený tak, aby zohlednil veškeré potřeby i rizika vyplývající z nedostatečné péče. Aurecon drops se stal užitečným a lehce uživatelným prostředkem pro pravidelnou péči o vnější zvukovod (pokožku vnějšího zvukovodu). Aurecon drops je tvořený výhradně z přírodních látek - olejů, u kterých je účinnost známa, a které navíc představují ochranu proti nežádoucím mikroorganizmům. Neobsahuje konzervační a jiné chemické přísady. Výborně doplňuje funkci ušní svíčky Aurecon plus©.
Aurecon drops představuje novou etapu v hygienické péči o vnější ucho. Ulehčuje a zdokonaluje čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezuje ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčuje eventuálně vzniklý ušní maz, omezuje usazování nadbytečného ušního mazu a následně se maz lehčeji odstraňuje. Výrazně zvyšuje účinnost ušních svíček.
Aurecon drops: -ulehčuje a zvyšuje účinnost čištění ucha -snižuje ulpívání ušního mazu k zvukovodu -omezuje nadbytečnou tvorbu ušního mazu ve zvukovodu -zabraňuje množení mikroorganizmů -obsahuje pouze přírodní látky

Kontraindikace

Aurecon drops je určený k pravidelné hygieně, není určen k léčbě!
Nepoužívejte při onemocnění sluchového orgánu nebo poškození ušního bubínku!

Poznámka

Historie základů firmy spadá do druhé poloviny roku 1992 odkdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků.
Po etablování a růstu na světových trzích v roce 2002 se společnost začíná zabývat taktéž výrobní činností zdravotních pomůcek, speciálních kosmetických prostředků, založených na výtažku z grapefruitových jadérek, a o rok později kosmetických prostředků vyvinutých speciálně pro intimní hygienu ženy.
Důvodem této orientace byl záměr společnosti koncentrovat se na akceleraci rozvoje hlavních oborů podnikání - ve kterých společnost vidí větší perspektivistu dalšího růstu a také reálné synergické efekty.
Celá dosavadní historie firmy je obdobím rychlého a stabilního růstu díky kterému společnost dnes zaujímá ve všech svých zájmových oblastech přední postavení na domácím trhu s významnými tržními podíly. S rozvojem firmy souvisí i její úspěšné pronikání na zahraniční trhy, které je realizované prostřednictvím vlastních firem na
Slovensku, v České Republice a v Polsku, jako i přímým exportem do jiných zemích.
Rozdílnost sezónních a konjunkturálních cyklů v jednotlivých segmentech trhu a diferencovanost zákazníků jsou významnými faktory dlouhodobé obchodní i finanční stability společnosti.

Složení

Olivový olej, Čajovníkový olej, Heřmánkový olej, Eukalyptový olej, Citrónový olej,
Levandulový olej
Údaje o firmě www.fytofontana.com www.herb-pharma.com

Příbalový léták