Fytofontana Aurecon drops—10 ml

Fytofontana Aurecon drops—10 ml

Aurecon drops ušní kapky ulehčují čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezují ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčují vzniklý ušní maz, omezují jeho usazování a následně se maz lehčeji odstraňuje. Výrazně zvyšují účinnost ušních svíček.

Cena vč. DPH
143 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3926962 | Zbozi: 18137498

Popis produktu

Aurecon drops ušní kapky ulehčují čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezují ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčují vzniklý ušní maz, omezují jeho usazování a následně se maz lehčeji odstraňuje. Výrazně zvyšují účinnost ušních svíček.

Účinné látky

Eucalyptus globulus
Chamomilla recutita
Olea europaea

Užití

Návod k použití

1.Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakapejte 3-5 kapek Aurecon dropsu. 2 Vydržte nejmíň 5 minut a potom důkladně vyčistěte ucho.
Obvykle stačí používat 1x týdně, v případě nadměrné tvorby mazu častěji, podle potřeby.
Pokud máte jakékoliv problémy - hučení, bolest, pocit tlaku - nepodceňujte je a neváhejte navštívit lékaře.
Aurecon drops významně pomáhá přecházet zdravotním komplikacím, nejlépe ve spojení s ušní svíčkou.

Dávkování

Obvykle stačí používat 1x týdně, v případě nadměrné tvorby mazu častěji, podle potřeby.

Příznaky

Nedostatečně pečlivá hygiena vnějšího ucha může vést k zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku podmínek pro existenci mikroorganismů, které jsou zdrojem zdravotních problémů s možnými vážnými následky.
Zvukovod většinou nepotřebuje takovou péči jako části pokožky, které jsou vystavěné vnějším vlivům. Tyto části můžou být nedostatečně hydratované, nedostatečně promaštěné. Zvukovod je v podstatě víc chráněný, ale je zároveň více zatěžován produkty mazových žláz. Zvukovod je těžko čistitelný a klasický způsob čištění - čištění vatovou tyčinkou - není spolehlivě účinný a není považován za vhodný, kvůli možným komplikacím.
Aurecon drops je sestavený tak, aby zohlednil veškeré potřeby i rizika vyplývající z nedostatečné péče. Aurecon drops se stal užitečným a lehce uživatelným prostředkem pro pravidelnou péči o vnější zvukovod (pokožku vnějšího zvukovodu). Aurecon drops je tvořený výhradně z přírodních látek - olejů, u kterých je účinnost známa, a které navíc představují ochranu proti nežádoucím mikroorganizmům. Neobsahuje konzervační a jiné chemické přísady. Výborně doplňuje funkci ušní svíčky Aurecon plus©.
Aurecon drops představuje novou etapu v hygienické péči o vnější ucho. Ulehčuje a zdokonaluje čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezuje ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčuje eventuálně vzniklý ušní maz, omezuje usazování nadbytečného ušního mazu a následně se maz lehčeji odstraňuje. Výrazně zvyšuje účinnost ušních svíček.
Aurecon drops: -ulehčuje a zvyšuje účinnost čištění ucha -snižuje ulpívání ušního mazu k zvukovodu -omezuje nadbytečnou tvorbu ušního mazu ve zvukovodu -zabraňuje množení mikroorganizmů -obsahuje pouze přírodní látky

Kontraindikace

Aurecon drops je určený k pravidelné hygieně, není určen k léčbě!
Nepoužívejte při onemocnění sluchového orgánu nebo poškození ušního bubínku!

Poznámka

Historie základů firmy spadá do druhé poloviny roku 1992 odkdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků.
Po etablování a růstu na světových trzích v roce 2002 se společnost začíná zabývat taktéž výrobní činností zdravotních pomůcek, speciálních kosmetických prostředků, založených na výtažku z grapefruitových jadérek, a o rok později kosmetických prostředků vyvinutých speciálně pro intimní hygienu ženy.
Důvodem této orientace byl záměr společnosti koncentrovat se na akceleraci rozvoje hlavních oborů podnikání - ve kterých společnost vidí větší perspektivistu dalšího růstu a také reálné synergické efekty.
Celá dosavadní historie firmy je obdobím rychlého a stabilního růstu díky kterému společnost dnes zaujímá ve všech svých zájmových oblastech přední postavení na domácím trhu s významnými tržními podíly. S rozvojem firmy souvisí i její úspěšné pronikání na zahraniční trhy, které je realizované prostřednictvím vlastních firem na
Slovensku, v České Republice a v Polsku, jako i přímým exportem do jiných zemích.
Rozdílnost sezónních a konjunkturálních cyklů v jednotlivých segmentech trhu a diferencovanost zákazníků jsou významnými faktory dlouhodobé obchodní i finanční stability společnosti.

Složení

Olivový olej, Čajovníkový olej, Heřmánkový olej, Eukalyptový olej, Citrónový olej,
Levandulový olej
Údaje o firmě www.fytofontana.com www.herb-pharma.com

Příbalový léták