EndWarts PEN pero k odstranění bradavic—3 ml

Zdravotnický prostředek

EndWarts PEN je účinným roztokem pro odstraňování bradavic. Roztok je určen k ošetření rukou, chodidel, loktů a kolen a to jak dospělých, tak i dětí. Díky jedinečnému složení EndWarts PEN pomáhá tělu bradavice vysušit a vyloučit.

Cena vč. DPH
349 Kč
399 Kč
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3866051 | Zbozi: 18132973

Popis produktu

EndWarts PEN je účinným roztokem pro odstraňování bradavic. Roztok je určen k ošetření rukou, chodidel, loktů a kolen a to jak dospělých, tak i dětí. Díky jedinečnému složení EndWarts PEN pomáhá tělu bradavice vysušit a vyloučit.

Užití

Roztok z pera EndWarts je absorbován přímo do bradavice a nezanechává na kůži žádné stopy. Ihned po jeho použití si tedy můžete například natáhnout ponožky nebo se vykoupat. EndWarts PEN je zdravotnickým prostředkem, který byl patentován ve
Švédsku a obdržel značku CE. Je biologicky rozložitelný. Roztok je baktericidní a při správném používání nezanechává žádné jizvy ani nepůsobí infekce. Obsah prostředku
EndWarts PEN vystačí zhruba na 30 ošetření.

Dávkování

K účinnému použití stačí jen nepatrné množství roztoku z pera EndWarts PEN. Aby se roztok nedostal na okolní pokožku, držte pero při aplikaci vždy pevně a manipulujte s ním opatrně. Po použití správně nasaďte víčko.
Jakmile na bradavici přitisknete hrot, pero do bradavice vpraví velmi malé množství bezbarvého roztoku.
Chcete-li dosáhnout úspěšných výsledků, provádějte toto ošetření pravidelně 1x týdně, dokud bradavice zcela nezmizí.
Při léčbě bradavic na tenké pokožce (jako jsou horní části rukou / nohou / prsty) může stačit jedna aplikace každý druhý nebo třetí týden.
Staré nebo velké bradavice u dospělých je možné ošetřovat častěji.
Pokud bradavice nezmění svou velikost při aplikaci 1x týdně, ošetřujte bradavici 2x týdně nebo každý druhý den, dokud není kůže podrážděna. Nepoužívejte častěji než po dobu 3 sekund.
U dětí by měl ošetření vždy provádět dospělý.

Kontraindikace

Nepoužívejte na bradavice na obličeji nebo genitáliích, na vodnaté puchýřky na kůži (molluscum contagiosum), mateřská znaménka, kuří oka, ztvrdlou kůži ani na jiné kožní vady. V případě pochybností o Vaší diagnóze, kontaktujte svého lékaře.
Po aplikaci prostředku EndWarts PEN nezakrývejte ošetřené místo náplastí. Použití náplasti může poškodit pokožku.
Nepoužívejte, je-li bradavice po ošetření citlivá, krvácí nebo jeví známky podráždění.
Přerušte aplikaci, dokud kůže nezregeneruje.
Prostředek EndWarts PEN nepoužívejte v kombinaci s jinými prostředky pro odstranění bradavic.
Prostředek EndWarts PEN nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek.

Fakta

Prostředek EndWarts PEN je velmi účinný — většina bradavic vymizí a už se znovu neobjeví. Občas se ale mohou po začátku aplikace objevit bradavice, které byly doposud skryty pod kůží.
Bradavice mohou vypadat velmi odlišně a stejně tak se může lišit i doba potřebná k jejich odstranění. Obvykle bývá třeba 5-15 ošetření, může ale stačit méně nebo být zapotřebí více. Faktory ovlivňující dobu potřebnou k odstranění bradavic zahrnují věk, typ bradavice, stav imunitního systému, umístění bradavice a jak dlouho je již bradavice přítomna. Snížená imunitní reakce a užívání některých léků, například kortikosteroidů, mohou dobu potřebnou k odstranění bradavic prodloužit. Nové bradavice lze obvykle snáze odstranit než bradavice staré. Bradavice u dětí lze obvykle odstranit snáze než u dospělých. V případě zarostlých veruk a kutikulárních bradavic, které byly přítomny mnoho let, může trvat déle, než se projeví pozitivní účinky aplikace prostředku Endwartz, a bradavice může také zmizet až za mnohem delší dobu.

Poznámka

Diabetici by měli EndWarts PEN používat s mimořádnou opatrností a pouze na bradavice na zdravé kůži (nepoškozené a nepostižené diabetickým onemocněním).

Příbalový léták