Canesten GYN Combi Pack—vaginální tableta a krém

Humánní léčivý přípravek

Canesten GYN se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami a plísněmi. Působí proti Trichomonas vaginalis, infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
369 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2551712 | Zbozi: 18103030

Popis produktu

Canesten GYN se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami a plísněmi. Působí proti Trichomonas vaginalis, infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Clotrimazolum

Užití

Canesten GYN Combi Pack je širokospektré antimykotikum ke kombinované léčbě zevních i vaginálních infekcí způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami, plísněmi (rod (Candida) a některými druhy grampozitivních mikrobů (streptokoky, stafylokoky) i gramnegativních mikrobů (bakteroides). Tableta k jednorázové vaginální aplikaci pro dospělé a děti od 12-ti let, aplikátor součástí balení. Krém na léčbu vuvitidy a balanitidy (k přeléčení sexuálního partnera).

Dávkování

1 vaginální tableta se jednorázově zavede do pochvy, a to nejlépe večer před spaním pomocí aplikátoru. Léčivá látka se z tablety postupně uvolňuje po dobu 4 dní.
Krém se aplikuje 2 - 3x denně po dobu 1- 2 týdnů.

Příbalový léták