Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30—40 ml

BIODERMA Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml je hydratační péče pro perfektní pleť. Zjemňuje, rozjasňuje a chrání v jednom kroku.

Cena vč. DPH
679 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3288348 | Zbozi: 18114479

Popis produktu

BIODERMA Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml je hydratační péče pro perfektní pleť.
Zjemňuje, rozjasňuje a chrání v jednom kroku.

Užití

BIODERMA Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml je hydratační péče pro perfektní pleť.
Zjemňuje, rozjasňuje a chrání v jednom kroku. Sametový krém ideální pro citlivou a dehydratovanou pleť. Znečištění, stres, chlad a UV záření každodenně přispívají k dehydrataci a předčasnému stárnutí pleti. Jakmile je pleť dehydratovaná, povrch kůže se naruší, vznikají jemné linky a pnutí.
V tomto důsledku ztrácí pleť svoji barvu a je unavená. Laboratoře BIODERMA inovovaly a vytvořily novou generaci fyziologické hydratace. Díky emulzi inspirované strukturou kůže, aktivní látky patentu Aguagenium© *pronikají hlouběji do pokožky a účinněji aktivují přirozený hydratační proces. Je obohacen o rozjasňující složky.
Hydrabio Perfecteur okamžitě pleť vyhlazuje a zlepšuje její přirozený vzhled. Díky jeho anti-UVA-UVB filtrům, Hydrabio Perfecteur poskytuje vysokou ochranu před škodlivými účinky UV záření a zabraňuje tak předčasnému stárnutí kůže. Pleť je rozjasněná, jemná a pružná. Dlouhodobě hydratovaná a chráněná. Jemné linky jsou potlačeny.
Velmi dobrá tolerance. Nekomedogenní. Bez parabenů. Hypoalergenní. Jemná parfemace.

Dávkování

BIODERMA Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml naneste na obličej a krk ráno po očištění
Hydrabio H20 nebo Hydrabio Mlékem. Tvoří vynikající základ po make-up.

Příbalový léták