Aromatica Kosmín zimní vyživující balzám na rty—10 ml

KOSMÍN na rty je určen k ošetření rtů a koutků, případně pokožky kolem nosu. Je vhodný jak k regeneraci rtů po oparech a ošetření nosu po rýmě, tak ke každodennímu použití.

Cena vč. DPH
127 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8594009400364 | Zbozi: 18101129

Popis produktu

KOSMÍN na rty je určen k ošetření rtů a koutků, případně pokožky kolem nosu. Je vhodný jak k regeneraci rtů po oparech a ošetření nosu po rýmě, tak ke každodennímu použití.

Účinné látky

Kafr
Heřmánek (Chamomilla recutita)

Užití

Bylinná regenerační mast s heřmánkem a kafrem na popraskané rty a koutky, k ošetření nosu po rýmě, k regeneraci rtů po oparech. Heřmánek podporuje hojení.

Dávkování

Natírat několikrát denně, podle potřeby.

Kontraindikace

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Poznámka

Skladujte při teplotě 5 - 25 *C.

Složení

Petrolatum, Paraffinum Liguidum, Camphor, Chamomilla Recutita
Údaje o firmě .
Firma AROMATICA vznikla v roce 1992. Zakladateli společnosti byl Ladislav Šimůnek a
Dr.PhMr. Jan Rukavička, který podle původních receptur svého otce prof. Dr.PhMr. Jana
Rukavičky st. obnovil výrobu bylinných léčebných přípravků. V roce 1997 se firma přestěhovala do větších prostor a přibyly nové výrobní linky. Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postavení na trhu s doplňky stravy a bylinnou kosmetikou.
Spolupráce s vědeckými pracovišti a univerzitami (Farmaceutická fakulta Brno, Lékařská fakulta MU a VUT), ale i vlastní odborné a technologické zázemí dávají firmě možnost produkovat výrobky na vysoké kvalitativní úrovní specializující se především na udržení zdraví a zdravý životní styl, a také na zvyšování odolnosti organizmu a tím i udržení maximální fyzické a duševní pohody člověka.
Na kvalitu výrobků společnosti AROMATICA poukazuje i stále rostoucí poptávka. Velký důraz je proto kladen vedle zdokonalování současných služeb na vývoj nových výrobků.
Mimo to firma nabízí své technologie i odborné znalosti k realizaci externích projektů, stejně jako profesionální obchodní tým, který umožňuje nejen zahraničním firmám prezentovat výrobky na českém, převážně lékárenském trhu.
V prosinci roku 2009 firma vytvořila nové webové stránky, které poskytují zákazníkům maximum informací k jednotlivým výrobkům v produktové sekci, informace o použitých bylinách v sekci herbáře, ale také poradnu, kde mohou zákazníci i odborníci konzultovat své případné dotazy. www.aromatica.cz

Příbalový léták