Aromatica Kosmín nosní—25 ml

KOSMÍN nosní je příjemný chladivý emulgel určený k ošetření pokožky nosu a jeho okolí při rýmě a nachlazení.

Cena vč. DPH
111 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8594009400517 | Zbozi: 18109803

Popis produktu

KOSMÍN nosní je příjemný chladivý emulgel určený k ošetření pokožky nosu a jeho okolí při rýmě a nachlazení.

Účinné látky

Eukalyptus (Eucalyptus globulus)
Máta (Mentha piperita)
Borovice (Pinus)

Užití

Bylinný emulgel s vysokým obsahem rostlinných silic k ulehčení dýchání při rýmě a nachlazení, k ošetření pokožky v okolí nosu.

Dávkování

Dle potřeby aplikujte na nos a pokožku v okolí nosu.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Neobsahuje parfémy ani barviva.

Fakta

Bylinný emulgel - nedráždivý gelový základ, jehož prostřednictvím se lehce vstřebávají obsažené rostlinné extrakty a aktivní látky. Emulgel obsahuje dále látky, které zjemňují a zvláčňují pokožku, urychlují absorpci a zvyšují účinek obsažených látek. Emulgel se připravuje za studena a tím dochází k uchování maximálního množství obsahových účinných látek. Gelový základ je při aplikaci na pokožku velmi příjemný, nemastí, nedráždí. (Kosmín při únavě a námaze očí, při bolestech hlavy, nosní, na hemeroidy, na akné).

Složení

Agua, Olus Oil, Isopropyl Myristate, Sodium Polyacrylate (and) Hydrogenated Polydecene (and) Trideceth-6, Camphor, Eucalyptus Globulus Oil, Mentha Piperita Oil, Turpentine,
Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Thymolum, Limonene“. *součást éterických olejů/* súčasť éterických olejov
Údaje o firmě .
Firma AROMATICA vznikla v roce 1992. Zakladateli společnosti byl Ladislav Šimůnek a
Dr.PhMr. Jan Rukavička, který podle původních receptur svého otce prof. Dr.PhMr. Jana
Rukavičky st. obnovil výrobu bylinných léčebných přípravků. V roce 1997 se firma přestěhovala do větších prostor a přibyly nové výrobní linky. Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postavení na trhu s doplňky stravy a bylinnou kosmetikou.
Spolupráce s vědeckými pracovišti a univerzitami (Farmaceutická fakulta Brno, Lékařská fakulta MU a VUT), ale i vlastní odborné a technologické zázemí dávají firmě možnost produkovat výrobky na vysoké kvalitativní úrovní specializující se především na udržení zdraví a zdravý životní styl, a také na zvyšování odolnosti organizmu a tím i udržení maximální fyzické a duševní pohody člověka.
Na kvalitu výrobků společnosti AROMATICA poukazuje i stále rostoucí poptávka. Velký důraz je proto kladen vedle zdokonalování současných služeb na vývoj nových výrobků.
Mimo to firma nabízí své technologie i odborné znalosti k realizaci externích projektů, stejně jako profesionální obchodní tým, který umožňuje nejen zahraničním firmám prezentovat výrobky na českém, převážně lékárenském trhu.
V prosinci roku 2009 firma vytvořila nové webové stránky, které poskytují zákazníkům maximum informací k jednotlivým výrobkům v produktové sekci, informace o použitých bylinách v sekci herbáře, ale také poradnu, kde mohou zákazníci i odborníci konzultovat své případné dotazy. www.aromatica.cz

Příbalový léták