Aloclair na dětské dásně—10 ml

Zdravotnický prostředek

Aloclair na dětské dásně, bio-adhezivní orální gel,chrání dásně před bolestí a diskomfortem spojeným s prořezáváním prvních zubů, napomáhá úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň.

Cena vč. DPH
189 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 2890003 | Zbozi: 18118081

Popis produktu

Aloclair na dětské dásně, bio-adhezivní orální gel,chrání dásně před bolestí a diskomfortem spojeným s prořezáváním prvních zubů, napomáhá úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň.

Užití

Aloclair na dětské dásně obsahuje přírodní složky, které na postižených místech napomáhají úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň. Přináší příjemnou úlevu od diskomfortu a symptomů spojených s prořezáváním prvních zubů. Aloclair na dětské dásně neobsahuje lokální anestetika, léčiva, alkohol a cukr, po aplikaci nepálí a má příjemnou banánovou chuť.

Dávkování

Naneste na postižené místo dostatečné množství přípravku a aplikátorem jemně masírujte dáseň. Aplikace přípravku po jídle nebo před spaním podpoří vytvoření filmu a prodlouží dobu úlevy od bolesti. Aplikaci opakujte dle potřeby. Po každém použití uzavřete šroubovací víčko aplikátoru. Před každým použitím odstraňte z aplikátoru zbytky přípravku, které by mohly bránit vytlačení gelu.

Kontraindikace

Použití Aloclair gelu na dětské dásně je kontraindikováno u pacientů se známou přecitlivělostí na kteroukoliv složku přípravku.

Fakta

Přípravek by měla vždy podávat dospělá osoba. NIKDY nezanechávejte přípravek v rukou dítěte abyste předešli riziku udušení. Před použitím zkontrolujte, zda přípravek není poškozen a v průběhu aplikace věnujte pozornost jednotlivým částem aplikátoru, zda nedošlo k jejich náhodnému uvolnění. V těchto případech přestaňte přípravek používat.
Nesnažte se znovu sestavit oddělenou část. Ukončete používání přípravku, jakmile je obsah gelu vypotřebován. Nepoužívejte, pokud je tuba otevřená, poškozená nebo netěsní.
Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo přímý zdroj tepla. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Složení

Voda, PVP, maltodextrín, propylén gykol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Aloe barbadensis, xan-thanová guma, aroma, sorban draselný, benzoát sodný, sodná sůl
EDTA, hyaluronát sodný, xylitol, cetylpyridini-umchlorid, kyselina glycyrrhetinová, Šafrán setý.

Příbalový léták