Elmex Zubní pasta Junior—75 g

Zubní pasta elmex Junior s aminfluoridem pro účinnou ochranu proti zubnímu kazu,poskytuje fluoridaci a zajišťuje důkladné čištění nových stálých zubů.

Cena vč. DPH
98 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4007965508905 | Zbozi: 18103015

Popis produktu

Zubní pasta elmex Junior s aminfluoridem pro účinnou ochranu proti zubnímu kazu,poskytuje fluoridaci a zajišťuje důkladné čištění nových stálých zubů.

Účinné látky

Aminfuorid

Užití

Nová zubní pasta Elmex Junior byla vyvinuta pro každodenní péči o chrup, aby poskytovala účinnou ochranu proti zubnímu kazu pro nové stálé zuby ve věku od 6 let.
Zubní pasta elmex Junior obsahuje vysoce účinný aminfluorid v koncentraci vhodné pro daný věk (1400 ppm). Má příjemnou jemnou chuť, aby podpořila pravidelné čištění a usnadnila přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu. Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápění.
Použití: pro každodenní ústní hygienu, po jídle, od věku 6let. Doporučuje se používat v kombinaci s elmex interX Junior zubním kartáčkem a ústní vodou elmex proti zubnímu kazu.

Dávkování

Nanést na elmex interX Junior zubní kartáček zubní pastu elmex Junior přibližně o velikosti hrášku a zuby důkladně vyčistit.

Příznaky

Vznik zubního kazu.

Prevence

Ochrana proti zubnímu kazu.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Klimek 4 Gans (2006) provedli studii in-vitro, aby vyšetřili koncentrace fluoridu usazeného na zubní sklovině po použití zubních past s aminfuloridem s různými koncentracemi fluoridu. V porovnání s recepturami zubních past s menším obsahem fluoridu účinkuje zubní pasta elmex junior (1400 ppm) výrazně lépe, pokud jde o podporu vytvoření vrstvy fluoridu vápenatého na pokrytí zubní skloviny.
Údaje o firmě
Wwww.elmex.cz

Příbalový léták