AcusTone ušní sprej—15 ml

Zdravotnický prostředek

AkusTone je zdravotnický prostředek obsahující ingredience, které jemně rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu, umožňující správnou ušní hygienu. Díky svému účinku, AkusTone pomáhá odstranění mazové zátky a prevenci jejich vzniku.

Cena vč. DPH
196 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3934198 | Zbozi: 18135206

Popis produktu

AkusTone je zdravotnický prostředek obsahující ingredience, které jemně rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu, umožňující správnou ušní hygienu. Díky svému účinku, AkusTone pomáhá odstranění mazové zátky a prevenci jejich vzniku.

Užití

AkusTone: rozpouští zbytkový ušní maz předchází utváření mazové zátky umožňuje udržování správné ušní hygieny v případě nadměrného ušního mazu u dětí a osob používajících sluchové pomůcky nebo sluchátka předchází zadržování vody v uchu během koupání nebo při vodních sportech, u osob, které mají tendenci k opakujícím se infekcím zevního ucha

Dávkování

Použití a ovládání zdravotnického prostředku:
Vzhledem ke způsobu aplikace je produkt rovnoměrně rozptýlen ve zvukovodu. V důsledku toho není nutné zavádět aplikátor hluboko do ucha. Děti a kojenci starší 3 měsíců: 1 vstřik, dospělí: 1-2 vstřiky do zevního zvukovodu:
Pro rozpuštění mazové zátky: používejte 3 — bkrát denně dokud se zbytkový ušní maz nerozpustí.
Profylaktický efekt a správná ušní hygiena: používejte 1— 2krát týdně k prevenci utváření mazové zátky, používejte těsně před koupelí pro prevenci zadržování vody v uchu.
U dětí a kojenců by měl být produkt aplikován s opatrností dospělou osobou.
Nezavádějte aplikátor příliš hluboko do ucha, aby nedošlo k poškození sluchového orgánu. Není nutné zvukovod po aplikaci produktu dodatečně vyplachovat. Před prvním použitím několikrát jemně stiskněte rozprašovací pumpičku, aby se tímto způsobem naplnila a bylo zajištěno správné vstřikování produktu. Omývejte špičku aplikátoru pod tekoucí vodou a po použití jemně osušte. V případě potíží s aplikací, sejměte špičku aplikátoru a nasaďte ji zpět na rozprašovač.

Kontraindikace

Zvláštní varování a doporučená preventivní opatření:
Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku produktu. Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, prasknutého bubínku nebo pokud je v uchu cizí těleso. Neaplikujte do očí, nosu nebo ústní dutiny. Použití zdravotnického prostředku u kojenců a dětí do 1roku věku by mělo být konzultováno s lékařem. V případě rozpuštění mazové zátky vyhledejte radu lékaře, pokud se problémy se sluchem nebo jiné symptomy nezlepší po 5 dnech používání. Používání produktu pouze jednou osobou je doporučeno z hygienických důvodů.

Fakta

Místo a podmínky skladování:
Skladujte v originálním obalu z dosahu dětí. Pozornost by měla být věnována zachování vhodných skladovacích podmínek produktu. Nepoužívejte produkt po datu spotřeby.

Složení

Olivový olej, mandlový olej, jojobový olej, tekutý parafín, vitamin E, polysorbát 80.
Bez vody nebo konzervačních látek.
Údaje o firmě
Aflofarm je rodinný podnik založený v roce 1989 farmaceutem Andrzejem Furmanem a jeho manželkou v polském městě Pabianice. Za více než 30 let se stala společnost
Aflofarm jednou z největších a nejznámějších farmaceutických firem v Polsku se zaměřením na výrobu produktů, které vyhovují potřebám moderních spotřebitelů.
Společnost Aflofarm působí na exportním trhu — naše výrobky jsou k dispozici ve 30 zemích po celém světě. Rodina Aflofarm byla nedávno rozšířena o čtyři dceřiné společnosti ve střední a východní Evropě, včetně Aflofarm Czech Republic s.r.o.

Příbalový léták