Walmark Spektrum Energy—90 tablet

Spektrum je prémiový, komplexní multivitamín s minerály. Spektrum Energie je navíc obohacen o další vitaminy a minerály a koenzym Q10, který je přirozeně součástí téměř každé buňky v lidském těle a vyskytuje se v orgánech jako plíce, srdce a játra.

Cena vč. DPH
418 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3377992 | Zbozi: 18120569

Popis produktu

Spektrum je prémiový, komplexní multivitamín s minerály. Spektrum Energie je navíc obohacen o další vitaminy a minerály a koenzym A10, který je přirozeně součástí téměř každé buňky v lidském těle a vyskytuje se v orgánech jako plíce, srdce a játra.

Užití

Obsahuje prémiové, komplexní multivitaminy s minerály. Spektrum Energie obsahuje vitaminy ve 100 % denní dávky v 1 tabletě. Obsahuje 6 vitaminů — B6, B12, kyselina listová, vitamin C, vitamin D3 a vitamin A, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Z minerálních látek obsahují měď, zinek, selen a železo, které pomáhají udržovat normální funkci imunitního systému.
Vítamin D je nezbytný pro optimální vstřebávání a využití vápníku. Tím udržuje zdravé kosti a zuby. Vápník je potřebný k zachování silných a zdravých kostí. Spektrum Energie
Vám přináší optimální dávku energie v jedné tabletě pro překonání náročného dne.
Spektrum Energie je navíc obohacen o další vitaminy a minerály a koenzym A10, který je přirozeně součástí téměř každé buňky v lidském těle a vyskytuje se v orgánech jako plíce, srdce a játra.
Všechny vitamíny ve Spektrum Energie jsou v doporučených denních dávkách. Navíc je
Spektrum Energie obohaceno o koenzym 10, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, kde hraje jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy. Tato energie je pak vhodná v případě energetických potřeb organizmu.

Dávkování

1 tableta denně, zapít tekutinou.

Příbalový léták