Walmark Marťánci PROimun—sirup150 ml

Marťánci Proimun sirup obsahuje extrakt z černého bezu a šípků (Rosa canina), a také vitamin C, které přispívá k obranyschopnosti organismu.

Cena vč. DPH
229 Kč
Dostupnost
skladem 2 ks


PDK: 3617140 | Zbozi: 18126298

Popis produktu

Marťánci Proimun sirup obsahuje extrakt z černého bezu a šípků (Rosa canina), a také vitamin C, které přispívá k obranyschopnosti organismu.

Užití

Marťánci je speciálně zaměřená řada určená zejména dětem. Příznivé účinky různých vitaminů, minerálů a bylinných extraktů byly prokázány jako podpora imunity dětí a celkového zdraví. Marťánci Proimun sirup obsahuje extrakt z černého bezu a šípků (Rosa canina), a také vitamin C, které přispívají k obranyschopnosti organismu. - Výtažek z černého bezu
Černý bez je rostlina používaná po staletí, pro svoje příznivé účinky na naše zdraví.
Podporuje zdraví dýchacího ústrojí a funkci imunitního systému. - Výtažek z šípků
Šípky (Rosa canina) působí antioxidačně a přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a zdraví dýchacích cest. - Vitamin C
Produkt obsahuje také vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.
Navíc slouží jako antioxidant. + Betaglukany
Vysoce kvalitní přírodní betaglukany, které se přirozeně vyskytují v kvasinkách (saccharomyces cerevisiae), jsou v současné době v centru pozornosti vědců.

Dávkování

Dlouhodobě - 5 ml 1x denně.
V případě akutní potřeby užívají děti od 1do 3 let - 5 ml (1 čajová lžička) 2x denně; děti od 3 let - 5 ml 3x denně. Užívat po dobu 7 dnů. Nejlépe ráno a večer před spaním.
Sirup je vhodný i k oslazení teplého čaje (do 80 *C).
Sirup je možno kombinovat s multivitaminovými doplňky.

Příbalový léták