Walmark Biopron Laktobacily Baby BiFi+—30 tobolek

Probiotický komplex BIOPRON® Laktobacily Baby Bifi+ představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS), přizpůsobenou dětské střevní mikroflóře.

Cena vč. DPH
229 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3607117 | Zbozi: 18125543

Popis produktu

Probiotický komplex BIOPRON© Laktobacily Baby Bifi+ představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur obohacených o prebiotické fruktooligosacharidy (FOS), přizpůsobenou dětské střevní mikroflóře.

Užití

Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří 3 kmeny bifidobakterií. Ty jsou obzvlášť důležité pro dětský organismus, protože se jedná o první mikroorganismy, které osídlují trávicí trakt dítěte při přirozeném porodu. Bifidobakterie jsou doplněny o laktobacily a prebiotika (FOS), jež podporují aktivitu probiotických kmenů. BIOPRONG Laktobacily Baby Bifi+ je vhodný také v průběhu a po užívání antibiotik. Přípravek je určen dětem od narození.

Dávkování

Obsah 1 tobolky denně během jídla. Způsob užívání u dětí od narození do 3 let: Tobolku mírným stiskem a pootočením snadno otevřete a obsah smíchejte bezprostředně před požitím s mlékem či jiným jídlem. Děti od 3 let mohou tobolku spolknout.
Údaje o firmě www.biopron.cz www.klubzdravi.cz

Příbalový léták