Walmark Biopron Baby—kapky 10 ml

BIOPRON BABY je unikátní kombinací dvou probiotických kmenů. Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech. Suplementace probiotiky je doporučována pro podporu obnovy rovnováhy střevní mikrobioty.

Cena vč. DPH
419 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4513868 | Zbozi: 18138373

Popis produktu

BIOPRON BABY je unikátní kombinací dvou probiotických kmenů. Probiotika jsou živé obnovy rovnováhy střevní mikrobioty.

Užití

BIOPRON BABY probiotické kapky jsou unikátní kombinací dvou probiotických kmenů, exkluzivně s intenzivně prostudovaným probiotickým kmenem Lactobacillus rhamnosus
GG (LGG©) a s probiotickým kmenem Bifidobacterium animalis subsp. lactis. Produkt je určený k dlouhodobému podávání za účelem podpory celkové kondice a jako vhodná suplementace Vašeho dítěte či novorozence.
BIOPRON© BABY je speciálně vhodný pro malé děti s nedostatečně vyvinutým či narušeným přirozeným bakteriálním prostředím — při a po užívání antibiotik, nebo z důvodu absence průchodu porodními cestami při císařském řezu, kdy nedochází k přirozenému přenosu mikroflóry z matky na dítě. Suplementace probiotiky je též velmi doporučována u dětí, které nejsou kojeny, jako podpora vývoje zdravé střevní mikrobioty.
Aktivní složky
Probiotika: živé mikroorganismy, které jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení stavu hostitele (definice FAO/WHO, 2002). 1) - suplementace probiotiky je doporučována pro podporu obnovy přirozené rovnováhy střevní mikrobioty. Výhodou kombinace 2 různých probiotických kmenů je rozsáhlejší kolonizace gastrointestinálního traktu širším spektrem bakterií.

Dávkování

1x denně 0,25ml roztoku (úplné stlačení kapátka / 7—8 kapek) během jídla.
Před použitím lahvičku důkladně protřepejte! Probiotické kapky mohou být podávány přímo ze lžičky nebo smíchány s mlékem či jiným jídlem. Nemíchejte s tekutinami teplejšími než 40"C.
Údaje o firmě www.biopron.cz

Příbalový léták