TePe Select Compact x-soft zubní kartáček—1 ks, blistr

Oblíbené zubní kartáčky TePe Select Compact s extra měkkými vlákny a malou hlavicí pro dokonalé čištění zubů a dásní pro děti od 3 - 7 let, ale i pro dospělé, kteří preferují menší hlavice. Široká barevná škála, bez potisku. V blistru.

Cena vč. DPH
55 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3515716 | Zbozi: 18107871

Popis produktu

Oblíbené zubní kartáčky TePe Select Compact s extra měkkými vlákny a malou hlavicí pro dokonalé čištění zubů a dásní pro děti od 3 - 7 let, ale i pro dospělé, kteří preferují menší hlavice. Široká barevná škála, bez potisku. V blistru.

Užití

TePe Select Compact, kartáček s extra jemnými vlákny, rovným zástřihem a plochým držátkem pro děti od 3 do 7 let, ale i pro dospělé, kteří preferují menší hlavice.

Dávkování

Každý den čištění zubů ráno a večer.

Prevence

Zánětu dásní, paradentózy a mezizubních kazů. Prevence zápachu z úst.

Fakta

V současné době se Profimed© může pochlubit nejširším sortimentem pomůcek ústní hygieny v ČR a řetězcem fanchizingových prodejen Péče o zuby©. Z důvodů zvýšení dostupnosti Profimedem poskytovaných služeb svým věrným zákazníkům se společnost strategicky zaměřila na rozšíření sítě obchodů, která dnes čítá 6 obchodů v Praze, 2 obchody v Brně a 10 partnerských obchodů v dalších městech ČR.
Výhledy ohledně dalšího vývoje společnosti jsou odpovídající celému vývoji a povaze
Profimedu. Tím, že se Profimed již od svého prvopočátku zaměřuje na poskytování služeb s vysokým standardem a širokou nabídkou produktů, bude i nadále směřovat své aktivity k získávání inovací stávajících kvalitních produktů, novinek a nových způsobů moderní stomatologie.
Když profesionální péči, tak Péči o zuby a tělo! Struktura Profimedu se dělí na dvě základní divize, Péče o zuby a Péče o tělo©.
Divize Péče o zuby je co do historie společnosti významnější a větší divizí, mezi hlavní značky patří: G.U.M., Philips Sonicare, Swissdent, TePe, Waterpik, UltraDEX, Paro,
Halter Bonbons, aj.
Cíle Profimedu jsou jasné: - Nabízet výrobky „péče o zuby a péče o tělo“ nejvyšší kvality a v co nejširším portfoliu produktů. - Hledat na českých a světových trzích „nové trendy“ a co nejrychleji je nabídnout svým zákazníkům. - Orientovat se podle požadavků odborníků, lékařů, stomatologů a jejich pacientů. - Inovovat a naslouchat svým zákazníkům. - Navštěvovat odborné kongresy, sledovat mezinárodní odbornou literaturu a aplikovat nejnovější poznatky ve výběru a doporučení vhodných výrobků zákazníkům.
Údaje o firmě www.profimed.cz

Příbalový léták