Sunar První kaše rýžová nemléčná—220 g

Sunar První kaše rýžová nemléčná 220g, od ukončeného 4. měsíce. První nemléčná rýžová kaše obsahuje 0 % přidaného cukru a je ideální pro zavádění příkrmů do jídelníčku dítěte.

Cena vč. DPH
94 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4517455 | Zbozi: 18139149

Popis produktu

Sunar První kaše rýžová nemléčná 220g, od ukončeného 4. měsíce. První nemléčná rýžová kaše obsahuje % přidaného cukru a je ideální pro zavádění příkrmů do jídelníčku ditěte.

Užití

Instantní rýžová nemléčná kaše v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce. - % přidaného cukru“ - 8 vitaminů, železo a vápník - Bez lepku *Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
Vhodná jako první kaše pro přípravu a zahuštění dalších pokrmů, pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka nebo pro bezlepkovou dietu. Můžete použít také jako první příkrm při zavádění smíšené stravy.

Dávkování

Pro přípravu jedné porce si připravte pitnou vodu, nejlépe kojeneckou vodu. Pokud kaši připravujete s mlékem, připravte si 150-180 ml kojenecké mléčné výživy, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Sunar Complex nebo Sunar Premium).
Za stálého míchání vidličkou postupně přidávejte cca 25-30 g Sunar kaše, což je asi 4-5 středně plných polévkových lžic. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním mléka nebo prášku.

Fakta

Při podávání prvních příkrmů je důležité, aby si dítě co nejméně zvykalo na sladkou chuť a vytvořilo si tak správné stravovací návyky do budoucnosti. Proto do našich nemléčných kaší Sunar nepřidáváme cukry“. Při zpracování obilovin a výrobě kaše nepoužíváme ani proces hydrolýzy, při kterém vznikají sladké cukry. Způsob výroby nemléčné kaše bez přídavku cukrů“ a bez procesu hydrolýzy tak nabízí méně zpracované obiloviny. Kaše si tak zachovává přirozeně obilnou chuť.

Složení

Rýžová mouka 99 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, elementární železo), přírodní aroma, vitaminy (C, niacin, E, B6, B1, A, kyselina listová, D). Bez lepku.
Údaje o firmě
Www.Sunar.cz

Příbalový léták