Hami příkrm Špenát s hovězím a brambory 8+—200 g

Zeleninový příkrm určený pro děti od 8. měsíce. Vyvážený poměr ingrediencí a všech látek pro správný růst a vývoj dítěte.

Cena vč. DPH
54 Kč
Dostupnost
skladem 5 ks


PDK: 5900852002847 | Zbozi: 18102888

Popis produktu

Zeleninový příkrm určený pro děti od 8. měsíce. Vyvážený poměr ingrediencí a všech látek pro správný růst a vývoj dítěte.

Užití

Vyrobeno z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných prvotřídních surovin. Ve srovnání s kupovanou zeleninou splňují přísná hygienická kritéria a limity týkající se obsahu nežádoucích látek.

Dávkování

Velikost příkrmu je přizpůsobena věku dítěte.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.

Poznámka

Nutricia je předním výrobcem kojenecké, dětské a enterální výživy. Na českém trhu působí od roku 1992 a zákazníkům nabízí kompletní sortiment kojeneckých mlék, dětských kaší, ovocných a masozeleninových přesnídávek, ovocných a instantních nápojů. ©
Nutricia Česká republika je součástí nizozemské společnosti Royal Numico N.V., jejímž posláním je vyvíjet, vyrábět a distribuovat prostředky speciální výživy (kojenecké a dětské výživy, enterální klinické výživy). Pomáháme lidem se specifickými výživovými nároky ke zdraví a k prožití plného a kvalitního života.
Se svými výrobky zaujímá Nutricia vedoucí postavení na trhu dětské, enterální a speciální výživy v České republice.
Důvěryhodnost našich výrobků je zajišťována striktním důrazem na jejich kvalitu a bezpečnost. Naše vedoucí postavení ve vědeckém výzkumu v oblasti zdraví a výživy garantuje účinnost a spolehlivost našich výrobků a odpovídá skutečným potřebám našich zákazníků. Naše důvěryhodnost je posilována profesionálním přístupem ke všem obchodním partnerům, kladením důrazu na průhlednost finančních výkazů a srozumitelnou, otevřenou a pravidelnou komunikaci naší strategie. Usilujeme o udržení nejvyššího stupně osobní důvěryhodnosti a etického přístupu k podnikání na všech trzích, kde působíme, respektujeme místní i mezinárodní zákony a standardy.
Údaje o firmě www.mojedite.cz

Příbalový léták