Sunar Nemléčná ovocná kaše s 8 cereáliemi—220 g

Sunar Nemléčná ovocná kaše s 8 cereáliemi—220 g

Sunar Ovocná kaše s 8 cereáliemi nemléčná 220g, od ukončeného 6. měsíce. Nemléčná ovocná kaše s 8 cereáliemi je ideální při zavádění cereálií a lepku do jídelníčku dítěte. Navíc obsahuje 0 % přidaného cukru.

Cena vč. DPH
93 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4517778 | Zbozi: 18136996

Popis produktu

Sunar Ovocná kaše s 8 cereáliemi nemléčná 220g, od ukončeného 6. měsíce. Nemléčná ovocná kaše s 8 cereáliemi je ideální při zavádění cereálií a lepku do jídelníčku dítěte.
Navíc obsahuje % přidaného cukru.

Užití

Instantní ovocná kaše s 8 cereáliemi nemléčná v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce. - % přidaného cukru“ - Vysoký obsah vlákniny - 8 vitaminů, železo a vápník *Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
Vhodná jako první kaše s obsahem lepku, pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Můžete použít také jako první příkrm při zavádění smíšené stravy.

Dávkování

Pro přípravu jedné porce si připravte pitnou vodu, nejlépe kojeneckou vodu. Pokud kaši připravujete s mlékem, připravte si 150-180 ml kojenecké mléčné výživy, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Sunar Complex nebo Sunar Premium).
Za stálého míchání vidličkou postupně přidávejte cca 25-30 g Sunar kaše, což je asi 4-5 středně plných polévkových lžic. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním mléka nebo prášku.

Fakta

Při podávání prvních příkrmů je důležité, aby si dítě co nejméně zvykalo na sladkou chuť a vytvořilo si tak správné stravovací návyky do budoucnosti. Proto do našich nemléčných kaší Sunar nepřidáváme cukry“. Při zpracování obilovin a výrobě kaše nepoužíváme ani proces hydrolýzy, při kterém vznikají sladké cukry. Způsob výroby nemléčné kaše bez přídavku cukrů“ a bez procesu hydrolýzy tak nabízí méně zpracované obiloviny. Kaše si tak zachovává přirozeně obilnou chuť.

Složení

Mouka z 8 cereálií 96 % (pšenice 52,6 %, celozrnné cereálie 33 % (pšenice 30,7 %, oves 2,2 %, ječmen 5,5 %, špalda 1,1 %, žito 1,1 %, tritikale 1,1 %, rýže 1,1 %, kukuřice 1,1 %), sušené ovoce 3 % (banány 2 %, jablka 0,3 %, pomeranče 0,2 %), přírodní aromata, minerální látky (uhličitan vápenatý, elementární železo), vitaminy (C, niacin, E,
B6, B1, A, kyselina listová, D).
Údaje o firmě
Www.Sunar.cz

Příbalový léták