Sunar Krupicová mléčná kaše Na dobrou noc—vanilková,225g

Krupicová vanilková mléčná kaše na dobrou noc. Instantní obilno-mléčná kaše v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 2984178 | Zbozi: 18107319

Popis produktu

Krupicová vanilková mléčná kaše na dobrou noc. Instantní obilno-mléčná kaše v prášku.
Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Užití

Sunar Krupicová vanilková mléčná kaše na dobrou noc. Instantní obilno-mléčná kaše v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce. - Výživná a lehce stravitelná - Obsahuje mléko - Výborná rozpustnost - Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu
Lahodná mléčná chuť
Vynikající chuť mléčných kaší Sunar je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.
Vybrané cereálie
Sunar kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné.
Vitaminy a minerální látky
Sunar kaše obsahují důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitaminu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Dávkování

Sunar mléčná kaše již obsahuje mléko, proto se připravuje pouhým přidáním vody. - Pitnou, nejlépe kojeneckou vodu převařte a následně ji ochlaďte na 50-60"C. - Do hlubšího talíře nebo misky nalijte 150ml ochlazené kojenecké vody. - Za intenzivního míchání vidličkou postupně přidávejte 45g sušené mléčné kaše Sunar, což je asi 5-6 polévkových lžic. - Sunar po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte.

Fakta

Výrobek obsahuje 5 porcí.

Složení

Hydrolyzovaná pšeničná mouka 62 %, sušené odtučněné mléko 26 %, rostlinné oleje (sójový, kokosový, slunečnicový, palmový, emulgátor: sójový lecithin), laktóza (z mléka), minerální látky (uhličitan vápenatý, elementární železo, glukonan zinečnatý), přírodní vanilkové aroma, vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, riboflavin - vitamin B2,
B6, thiamin - vitamin B1, kyselina listová, A, biotin, K, D, B12).
Údaje o firmě
Www.Sunar.cz

Příbalový léták