STREPTOkill kapky s ústním aplikátorem—25 ml

Tinktura se silným výtažkem z dubu a deseti bylin. Bylinné kapky pro podporu normální funkce cest dýchacích, pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.

Cena vč. DPH
307 Kč
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3226645 | Zbozi: 18110004

Popis produktu

Tinktura se silným výtažkem z dubu a deseti bylin. Bylinné kapky pro podporu normální funkce cest dýchacích, pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.

Užití

Normální funkce horních cest dýchacích. Antiseptic activity. Přirozená obranyschopnost, odolnost, imunitní systém. Pročištění krve. Uvolnění dýchacích cest s rýmou. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů.

Dávkování

5-20 krát denně 2-4 krát stříknout na postižená místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) +3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) a vykloktat.

Vedlejší příznaky

Z důvodu obsahu alkoholu je vhodné jen pro dospělé, neurčí-li lékař jinak. V těhotenství se o užití poraďte se svým lékařem.

Fakta

Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Etanol (ethanol), voda (agua), dub letní (kůra, guercus robur, 695 mg), šalvěj lékařská (nať, salvia officinalis, 139 mg), řepík lékařský (nať, agrimonia eupatoria, 139 mg), jitrocel kopinatý (list, plantago lanceolata, 139 mg), heřmánek pravý (květ, matricaria recutita, 69 mg), zlatobýl obecný (nať, solidago virgaurea, 34 mg), lopuch větší (kořen, arctium lappa, 34mg), levandule lékařská (květ, levandula angustifolia, 34 mg), přeslička rolní (nať, eguisetum arvense, 34 mg), hřebíčkovec vonný (poupě, syzygium aromaticum, 34 mg), tymián obecný (list, thymus vulgaris, 34 mg).

Příbalový léták