Planthé Tea Tree oil ošetřující—15ml

Planthé Tea Tree oil ošetřující—15ml

PLANTHÉ Tea Tree oil ošetřující je originální farmaceutický přípravek s unikátní kombinací Tea tree oleje a extraktu rozmarýnu lékařského chrání, čistí a zklidňuje akné, oděrky a štípnutí hmyzem.

Cena vč. DPH
228 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3993145 | Zbozi: 18138506

Popis produktu

PLANTHE Tea Tree oil ošetřující je originální farmaceutický přípravek s unikátní kombinací Tea tree oleje a extraktu rozmarýnu lékařského chrání, čistí a zklidňuje akné, oděrky a štípnutí hmyzem.

Účinné látky

Tea tree olej
Extrakt rozmarýnu lékařského

Užití

PLANTHE Tea Tree oil ošetřující ve své originální formulaci kombinuje nejkvalitnější 100% čistý olej z australského čajovníku (Melaleuca alternifolia) s extraktem rozmarýnu lékařského. Ten urychluje zklidnění podrážděného místa a posiluje tak antiseptickou a antibakteriální účinnost Tea Tree oleje.
PLANTHE Tea Tree oil ošetřující tak efektivně chrání a čistí pokožku s projevy akné a plísní, ošetřuje kožní defekty (oděrky, afty apod.) a zklidňuje kůži po bodnutí hmyzu.

Dávkování

Dle potřeby.
Kápněte na prst či tampon 1-2 kapky koncentrovaného Tea Tree oleje a aplikujte zevně pouze na konkrétní místo (na vyrážku, místo bodnutí hmyzem apod.). Neroztírejte na větší plochu kůže.
Pro ošetření větší plochy pokožky či při koupeli nohou aplikujte Tea Tree olej ředěný (pokožka: 8 kapek na litr vody, koupel nohou: 15—20 kapek na litr vody).
K výplachům dutiny ústní a ke kloktání Tea Tree olej vždy nařeďte (asi 3 kapky oleje na 200 ml vody).
Neředěný olej používejte pouze lokálně, a to pomocí prstu či tamponu přímo na postižené místo.
Olej je možné přidat také do aromalampy, inhalátoru nebo sklenice vlažné vody určené ke kloktání.
Roztok nikdy nepolykejte a po výplachu nebo kloktání vyplivněte.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták