Olynth Plus 0,5mg/ml + 50mg/ml—nosní sprej 10ml

Humánní léčivý přípravek

Nosní sprej Olynth Plus s dexpanthenolem nejen uvolňuje ucpaný nos, ale také podporuje hojení poraněné nosní sliznice a chrání ji. Neobsahuje konzervační látky. Rychlá a účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu již od 5 minut. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
137 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3697068 | Zbozi: 18131643

Popis produktu

Nosní sprej Olynth Plus s dexpanthenolem nejen uvolňuje ucpaný nos, ale také podporuje hojení poraněné nosní sliznice a chrání ji. Neobsahuje konzervační látky. Rychlá a účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu již od 5 minut. Čtěte podrobně příbalový leták.

Užití

Přípravek Olynth zmírňuje otok nosní sliznice, pomáha se zbavit nahromaděných hlenů v nose a vedlejších nosních dutinách a tím usnadňuje dýchání nosem. Učinek se obvykle dostaví již za 5 minut.
Olynth Plus s dexpanthenolem přináší 4 výhody v 1 přípravku: uvolňuje ucpaný nos, podporuje hojení poraněné nosní sliznice, chrání ji a neobsahuje konzervační látky, které mohou nosní sliznici dráždit. Díky speciální technologii dávkovací pumpičky zůstává obsah přípravku mikrobiologicky stálý až 6 měsíců po prvním otevření.
Léčivý přípravek Olynth Plus 0,5 mg/ml + 50 mg/ml je určen k léčbě rýmy pro děti od 2 do 6 let.

Dávkování

Léčivý přípravek Olynth Plus 0,5 mg/ml + 50 mg/ml se aplikuje podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 dávka do každé nosní dírky. V pediatrické populaci má být délka léčby konzultována s lékařem.
Olynth Plus 0,5 mg/ml + 50 mg/ml se nesmí používat déle než 7 dní, pokud není lékařem určeno jinak. Opakované použití je možné pouze po několikadenní přestávce v používání.

Příbalový léták