NaturVita Allicor Česnek—60 tablet

Jedna tableta Allicoru obsahuje 150 mg česnekové sušiny. Ta je připravena způsobem, který zajistí maximum původních látek čerstvého česneku.

Cena vč. DPH
70 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594026360016 | Zbozi: 18100163

Popis produktu

Jedna tableta Allicoru obsahuje 150 mg česnekové sušiny. Ta je připravena způsobem, který zajistí maximum původních látek čerstvého česneku.

Užití

Česneková sušina, obsažená v ALLICORU, je připravena způsobem, který zajistí maximum původních látek čerstvého česneku. Učinné látky obsažené v syrovém česneku se ztrácejí při kuchyňských úpravách - zejména při vaření. Tablety ALLICORU jsou proto potažené jemným filmem, který odolává žaludečnímu prostředí a umožňuje uvolňování účinných látek až v tenkém střevě. Tím je chráněna citlivá žaludeční sliznice a omezuje se česnekový pach z dechu.

Dávkování

1- 2 tablety denně.

Fakta

Společnost Naturvita a. s. Veselá patří rozsahem svého sortimentu k významným producentům potravních doplňků v České republice.
Při vývoji nových výrobků společnost zohledňuje nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy a spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti. Výrobní provozy se nacházejí v obci Veselá přibližně 10 km na východ od krajského města Zlín.
Celý sortiment je prodáván v síti lékáren a prodejen s výrobky pro zdravou výživu.
Základní snahou společnosti je produkce kvalitních a cenově dostupných výrobků s vysokou užitnou hodnotou pro zákazníka.
Údaje o firmě www.naturvita.cz

Příbalový léták