MAM Dudlík Sayings 0-6m silikon—1 ks

MAM Dudlík Love & Affection je ortodontický silikonový dudlík s patentovanou sametovou savičkou. Tvar savičky je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Knoflík na uchopení nikdy nepřekáží.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3562759 | Zbozi: 18134720

Popis produktu

MAM Dudlík Love 4 Affection je ortodontický silikonový dudlík s patentovanou sametovou savičkou. Tvar savičky je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Knoflík na uchopení nikdy nepřekáží.

Užití

MAM Dudlík Love 4 Affection má na knoflíku dudlíku roztomilé motivy dle nejnovějších trendů. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením.
SILIKON JEMNÝ JAKO POKOŽKA — patentovaná inovace MAM. Sametově jemná a na dotyk působí jako pokožka.
Je jemný k citlivé pleti kolem úst — vzduch může kolovat mezi pokožkou a límcem, který má velké větrací otvory. Ty pomáhají zmenšit podráždění pokožky způsobené zachycováním slin.
MAM dudlíky podporují správný vývoj dásní a zubů - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty.

Dávkování

Sidítko používejte dle potřeby

Fakta

VĚDECKY PROKÁZÁNO
Výrobky MAM byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a odborníky. Dudlíky MAM doporučují zubní lékaři.

Poznámka

Studiový design a láska k detailu. Lékařské výzkumy a technické inovace. Díky tomu jsou výrobky MAM tak mimořádné. Splňují všechny nároky rodičů. A dětem poskytují ten nejlepší start do života.
Děti mohou odpočívat zdravě a stylově — protože dudlíky MAM jsou vyvíjeny ve spolupráci se zubními lékaři a navrhovány designéry. Z lásky k detailu nabízí MAM dudlíky v různých velikostech — pro maximální pohodlí dětí každého věku. Díky vhodnému tvaru zůstává dudlík vždy perfektně v ústech.
Údaje o firmě www.markdistri.cz,infomarkdistri.cz,www.mambaby.com

Příbalový léták