MAM Dudlík Air 6m+ silikon—1 ks

MAM dudlík Air od 6 měsíce, ortodontický, sametová silikonová savička, mimořádně lehký a vzdušný. Funkční tvar savičky je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Dudlíky MAM se individuálně přizpůsobí a jsou vždy ve správné sací pozici.

Cena vč. DPH
122 Kč
Dostupnost
skladem 7 ks


PDK: 9001616281204 | Zbozi: 18103593

Popis produktu

MAM dudlík Air od 6 měsíce, ortodontický, sametová silikonová savička, mimořádně lehký a vzdušný. Funkční tvar savičky je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Dudlíky
MAM se individuálně přizpůsobí a jsou vždy ve správné sací pozici.

Užití

Děti mohou odpočívat zdravě a stylově — protože dudlíky MAM jsou vyvíjeny ve spolupráci se zubními lékaři a navrhovány designéry. Z lásky k detailu nabízí MAM dudlíky v různých velikostech — pro maximální pohodlí dětí každého věku. Díky vhodnému tvaru zůstává dudlík vždy perfektně v ústech.
LATEXOVÁ SAVIČKA se ideálně přizůsobí tvaru patra vašeho dítěte.Knoflík na uchopení nikdy nepřekáží, ale vždy jej Ize dobře uchopit.
FUNKČNÍ TVAR Tvar savičky je anatomicky vhodný pro vývoj dásní. Dudlíky MAM se individuálně přizpůsobí a jsou vždy ve správné sací pozici.
INOVACE Límec má ideálně přizpůsobený tvar. Díky velkým ventilačním otvorům a patentované vnitřní straně MAM je citlivý k pokožce.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

VĚDECKY PROKAZÁNO Výrobky MAM byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a odborníky. Dudlíky MAM doporučují zubní lékaři.

Poznámka

Studiový design a láska k detailu. Lékařské výzkumy a technické inovace. Díky tomu jsou výrobky MAM tak mimořádné. Splňují všechny nároky rodičů. A dětem poskytují ten nejlepší start do života.
Údaje o firmě www.markdistri.cz,infoAmarkdistri.cz,www.mambaby.com

Příbalový léták