MAM Dudlík Night 6m+ silikon—1 ks

MAM dudlík Ulti Night. Dětský dudlík, svítí v noci. MAM savička je ortodonticky a symetricky tvarovaná. To zaručuje vždy správnou sací pozici a podporuje správný vývoj ůstní dutiny.

Cena vč. DPH
109 Kč
Dostupnost
skladem 4 ks


PDK: 9001616280924 | Zbozi: 18116544

Popis produktu

MAM dudlík Ulti Night. Dětský dudlík, svítí v noci. MAM savička je ortodonticky a symetricky tvarovaná. To zaručuje vždy správnou sací pozici a podporuje správný vývoj ústní dutiny.

Užití

MAM dudlíky jsou pečlivě navrhovány v úzké spolupráci s dětskými a zubními specialisty na dudlíky- samotnými dětmi.

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Části dudlíku:
Savička- sametově jemná savička má speciální povrch podobný kůži maminky.Je příjemnější na dotek a neklouže jako běžný silikon. MAM savička je ortodonticky a symetricky tvarovaná. To zaručuje vždy správnou sací pozici a podporuje správný vývoj ústní dutiny.
Ventil-v zadní části dudlíku umožní,aby se savička jemně přizpůsobila tvaru patra.
Límec- velké ventilační otvory dudlíku MAM | umožňují maximální | cirkulaci vzduchu.Předchází podráždění jemné pleti kolem úst,sliny mohou snadno odtékat.

Poznámka

Ortodontický tvar savičky podporuje správný vývoj zubních oblouků,čelistí a zoubků.
Zamezuje vzniku špatného skusu. Savička má být jemná a měkká, aby se snedno přizpůsobila klenbě ústní dutiny.
Symetrický tvar dudlíku i límce zajistí vždy správnou sací pozici i při přetočení dudlíku.
Například tvarované nebo asymetrické dudlíky mají nevýhodu tvaru, který je správný jen v jedné poloze. ROdiče mohou dudlík otočit, ale v 15% dítě používá dudlík nesprávně.
Ventil otvoru v dudlíku umožní maximální stlačení dudlíku během sání,a tím posiluje svaly v obličeji. Umožní jemné a pohodlné přizpůsobení savičky tvaru dětského patra.
Límec by měl být vzdušný, aby zabránil vzniku vyrážky a podráždění jemné pleti kolem úst. Má být přizpůsoben tvaru dětského obličeje s jemně zaoblenými konci, které při vztáhnutí dudlíku neporaní pokožku.
Údaje o firmě
Wwww.markdistri.cz www.mambaby.com

Příbalový léták