Imunoglukan sirup na posilení obranyschopnosti —120 ml

Doplněk stravy, obsahuje Imunoglukan® a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Cena vč. DPH
233 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8588002084065 | Zbozi: 18102458

Popis produktu

Doplněk stravy, obsahuje Imunoglukan©$ a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Účinné látky

Imunoglukan© vitamin C

Užití

Imunoglukan P4H© 120 ml je doplněk stravy pro dlouhodobé užívání. Obsahuje
Imunoglukan© ve vhodné kombinaci s vitaminem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Tekutá forma byla vyvinuta speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků.

Dávkování

Doporučuje se užívat 1 ml na 5 kg tělesné hmotnosti 1x denně, a to dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Zvýšenou dávku (2 ml/5 kg) je třeba užívat 1x denně 3-7 dnů při zvýšených nárocích na organismus. Přípravek se užívá nejlépe večer před spaním anebo ráno nalačno. Před každým užitím je nutné lahvičku důkladně a energicky protřepat.

Fakta

Doporučené dávkování nesmí být překročeno. Přípravek nesmí užívat osoby s transplantovanými orgány, užívající imunosupresiva jen po doporučení lékaře. Doplňky stravy nejsou určeny k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy, jsou vhodné pro dospělé a děti od 3 let.
Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu při teplotě od 5-25"C. Lahvičku po otevření a každém použití ihned dobře uzavřete a uchovávejte v chladničce od 2-8"C. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Ojedinělý případný výskyt bílých sraženin je způsoben dlouhodobým skladováním nebo výkyvy teplot a neovlivňuje kvalitu a účinnost přípravku.

Složení

citronová (regulátor kyselosti), sorban draselný (konzervační látka).
RVH"- referenční výživová hodnota

Příbalový léták