HiPP Mléko HiPP Comfort speciální KV—500 g

HiPP Comfort je určená k dietnímu postupu při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a může být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3111482 | Zbozi: 18132378

Popis produktu

HiPP Comfort je určená k dietnímu postupu při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a může být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy.

Užití

Mateřské mléko — to nejlepší pro Vaše dítě
Mateřské mléko poskytuje během prvních 6 měsíců života tu nejlepší ochranu proti alergiím. Kromě toho obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji: důležité živiny, životně důležité mastné kyseliny, stejně jako užitečné pro přírodní kultury mléčného kvačení a hodnotnou vlákninu, které podporují zdravou střevní mikroflóru. Mateřské mléko tedy chrání Vaše dítě uvnitř a tím i navenek.
Citlivé bříško není v prvních týdnech a měsících života žádná vzácnost. Zažívací ústrojí ještě není plně vyvinuté, což se může projevit nadýmáním a zácpou. Doprovodným jevem je často nadměrný pláč a křik, které představují silnou zátěž pro celou rodinu.
Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort pomáhá při nadýmání a zácpách v kojeneckém věku.
Díky speciálnímu složení HiPP Comfort změkčuje stolici a reguluje trávení: - Poskytuje úlevu od příznaků nadýmání, kolik* a zácpy a souvisejícího pláče. - Snížené množství laktózy: lehce stravitelné mléčné cukry. Některé děti laktózu nesnáší, proto je obsah laktózy nižší než v obvyklých kojeneckých výživách - Stěpená bílkovina: bílkovinné složky štěpené na malé části, které tělo vnímá méně jako cizorodé a může je tak lépe strávit, snižuje riziko vzniku alergie - vhodné pro děti ohrožené alergií - Unikátní směs tuků s betapalmitátem - lehce stravitelný tuk, podle vzoru mateřského mléka - Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce.
Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury — v individuální variabilitě a množství.
Speciální kojeneckou výživu HiPP Comfort podávejte pouze na doporučení lékaře. *v případech 3měsíční koliky způsobené laktózou
Důležité upozornění
Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. Pokud budete chtít použít HiPP Comfort, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. - HiPP Comfort podávejte pouze na doporučení lékaře a pod lékařským dohledem (potravina pro zvláštní lékařské účely). - HiPP Comfort je určená k dietnímu postupu při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a muže být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy. - Poraďte se s lékařem: HiPP Comfort je vhodná i pro děti ohrožené alergií, nepoužívejte při alergii na bílkoviny kravského mléka nebo při podezření na tuto alergii; pokud se nedostaví zlepšení po několika dnech. - Jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte. - Nevhodné k parenterálnímu užití.

Dávkování

Podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko. Přesné dávkování v závislosti na věku dítěte uvedeno na obalu.

Složení

Rostlinné oleje (palmový“, řepkový, slunečnicový), beta-palmitátí (z palmového“ a slunečnicového oleje) LAKTOZA (z MLEKA), maltodextrin, škrob, HYDROLYZOVANÁ
BÍLKOVINA MLÉČNÉ SYROVÁTKY, galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLÉKA), vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, emulgátor: estery mono-a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, chlorid draselný, RYBÍ OLEJ, cholin, olej z Mortierella alpina, L-fenylalanin, L-tyrozin, hydroxid draselný, chlorid hořečnatý, citronan sodný, hydroxid sodný, L-arginin, uhličitan vápenatý, L-histidin, chlorid vápenatý, L-tryptofan, inositol, síran železnatý, L-karnitin, oxid zinečnatý, D-panthotenat vápenatý, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum | hereditumR)2, | nikotinamid,
DL-alfa-tokofery| acetát (vitamin E), síran měďnatý, retinylacetat (vitamin A), riboflavin (vitamin B2), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), jodid draselný, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyselina listová, selenan sodný, fytomenadion (vitamin K), D-biotin, cholekalciferol (vitamin D), síran manganatý, kyanokobalamin (vitamin B12).
Pozn.: bez lepku. Vztahuje se k sušenému stavu. 1tuky se speciální strukturou podle vzoru mateřského mléka 2 Lactobacillus fermentum CECT5716 * z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
Mléčný prášek může mít různé barevné variace, toto je podmíněno obsahem přírodních surovin.

Příbalový léták