Echinaceové kapky Imunit—50 + 10 ml

IMUNIT® ECHINACEA KAPKY je účinný doplněk stravy s extraktem z kořene echinacea a selenem, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu.

Cena vč. DPH
159 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594059731357 | Zbozi: 18110249

Popis produktu

IMUNIT© ECHINACEA KAPKY je účinný doplněk stravy s extraktem z kořene echinacea a selenem, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu.

Účinné látky

Echinacea purpurea
Pryskiřice
Silice

Užití

Echinacea přispívá k odolnosti organizmu, podporuje imunitu v době nachlazení a přirozenou ochranu horních cest dýchacích. Velmi důležitým aspektem výroby je použití určité části rostliny. Výhodou IMUNITBG ECHINACEA KAPEK oproti dalším nabízeným výrobkům je čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, čímž je zaručeno nejlepší využití užitných látek rostliny. Extrakt z kořene se vyznačuje vyšším obsahem hlavních účinných látek oproti extraktům z jiné části echinacea.

Dávkování

Užívejte 3 x denně 20 kapek.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro děti od 3 let dávky poloviční.

Příznaky

Kdy IMUNIT© ECHINACEA KAPKY s ženšenem a hlívou používat? - při prvních příznacích nachlazení (1) - ke správné obranyschopnosti organizmu (1)
Vysvětlivky: (1) - echinacea purpurea

Kontraindikace

Přípravek je snášen velmi dobře a nejsou známy nežádoucí účinky.

Vedlejší příznaky

Přípravek je snášen velmi dobře a nejsou známy nežádoucí účinky.

Poznámka

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro děti od 3 let dávky poloviční. Případný zákal či sediment je přirozenou vlastností přírodních kapek a není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. chinaceové kapky nemohou nahradit ošetření lékařem a jím doporučenou léčbu. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Ukládat mimo dosah dětí!

Složení

Lihový extrakt z Echinacea purpurea, selen (seleničitan sodný pentahydrát). Tento extrakt obsahuje minimálně 35 objemových % alkoholu.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták