Hami Rýže s kuřecím masem—200 g

Dětské jídlo s vyváženým poměrem živin pro děti od ukončeného 6. měsíce věku - to je příkrm Hami s rýží a kuřecím masem, který zachutná každému drobkovi.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 8590340672941 | Zbozi: 18102447

Popis produktu

Dětské jídlo s vyváženým poměrem živin pro děti od ukončeného 6. měsíce věku - to je příkrm Hami s rýží a kuřecím masem, který zachutná každému drobkovi.

Užití

Neobsahuje chemické konzervační látky, umělá barviva, dochucovadla a sůl. Přirozeně bezlepkové.
Příprava: po otevření postavte do hrnce s vodou a ohřejte na požadovanou teplotu.
Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství skladujte v uzavřené skleničce v chladničce nejdéle 48 hodin!
Energetická hodnota: 248 kJ ve 100 g výrobku.

Dávkování

Velikost příkrmu je přizpůsobena věku dítěte.

Fakta

Nutricia Česká republika je součástí nizozemské společnosti Royal Numico N.V., jejímž posláním je vyvíjet, vyrábět a distribuovat prostředky speciální výživy (kojenecké a dětské výživy, enterální klinické výživy). Pomáháme lidem se specifickými výživovými nároky ke zdraví a k prožití plného a kvalitního života. Jsme firmou, jejíž úspěch je založen na specializaci, výrobkové superioritě a službě našim zákazníkům. Tyto kvality vychází ze silného vědeckého a výzkumného zázemí a jsou přenášeny na zákazníky prostřednictvím značek.
NUTRICIA je reprezentována dvěma jednotkami: marketingovou a prodejní jednotkou Nutricia a.s. v Praze a výrobním závodem DEVA a.s. v Novém Městě nad Metují.
Se svými výrobky zaujímá Nutricia vedoucí postavení na trhu dětské, enterální a speciální výživy v České republice.

Složení

Voda, mrkev, kuřecí maso, rýže, sojový olej, petržel, pórek, celer, petrželová nať.
Údaje o firmě
Wwww.nutricia.cz

Příbalový léták