Hami První lžička mrkvička—125 g od 4. měsíce

Jednodruhový zeleninový příkrm pro děti od ukončeného 4. měsíce. Velmi vhodný při začátku přechodu z tekuté na pevnou stravu.

Cena vč. DPH
40 Kč
Dostupnost
skladem 2 ks


PDK: 5900852002915 | Zbozi: 18100880

Popis produktu

Jednodruhový zeleninový příkrm pro děti od ukončeného 4. měsíce vždy dle doporučení pediatra. Velmi vhodný při začátku přechodu z tekuté na pevnou stravu.

Účinné látky

Mrkev
Rýžová mouka

Užití

Hami první lžička je velmi vhodný příkrm při přechodu z tekuté stravy na tuhou.
Zeleninové příkrmy - nejprve jednodruhové a potom i připravené z více druhů zeleniny - jsou první nemléčnou stravou miminek. Mají jemnou konzistenci, takže se dětem snadno polykají. Jejich úlohou je nejen poskytnout živiny pro správný růst a vývoj, ale také seznámit děti s jinou chutí, než je mateřské mléko, a připravit je na rozšíření jejich jídelníčku. Přikrmovat začněte vždy jedním druhem zeleniny a s odstupem několika dní zavádějte další druhy - snáze tak u dítěte rozeznáte případnou nesnášenlivost některých potravin. Z hotových příkrmů můžeme doporučit Hami první lžička. Jsou vyrobeny z jednoho druhu nealergizující zeleniny či ovoce a neosahují sacharózu. Splňují přísné hygienické normy a limity na obsah nežádoucích látek. Nepřidávají se do nich žádná konzervační činidla, aromata, éčka, sůl ani barviva - dle požadavků legislativy.
Dlouhodobou trvanlivost zaručuje pouze tepelná sterilizace v lahvičce.

Dávkování

Dle chuti a potřeby.
Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu!
Jednou ohřátou část již nepřechovávejte.
Nespotřebované množství skladujte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.

Kontraindikace

Pouze pokud existuje alergie na mrkev.

Fakta

Značka Hami nabízí zákazníkům ucelený sortiment dětské výživy. Kojenecká mléka od narození do 3 let věku, dětské mléčné i nemléčné kaše, širokou — škálu maso-zeleninových nebo ovocných příkrmů.

Poznámka

Značka Nutricia je předním světovým výrobcem kojenecké, dětské a enterální výživy. V
ČR působí od roku 1992. Nutricia je součástí společnosti Danone.
Údaje o firmě
Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4 - Chodov www.klubmaminek.cz infoaAklubmaminek.cz
Bezplatná infolinka: 800 500 700 (Po-Pá 8:30-16:00)

Příbalový léták