Sunar Cool ovoce hruška mango banán—120 g

Sunar Cool ovoce. Ovocný příkrm, mix 3 druhů 100% ovocného pyré, pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Pasterováno. Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Skvěle zasytí a doplní vitamíny. Neobsahuje přidaný cukr.

Cena vč. DPH
34 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3593176 | Zbozi: 18125467

Popis produktu

Sunar Cool ovoce. Ovocný příkrm, mix 3 druhů 100% ovocného pyré, pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Pasterováno. Výrobek je určen k okamžité konzumaci.
Skvěle zasytí a doplní vitamíny. Neobsahuje přidaný cukr.

Užití

Sunar Cool ovoce hruška, mango, banán. Ovocný příkrm, mix 3 druhů 100% ovocného pyré, pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Pasterováno. Skvěle zasytí a doplní vitamíny. Neobsahuje přidaný cukr. - 100 % ovoce - Bez přídavku cukrů“ - Bez konzervačních látek** - Součást vyvážené stravy
Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu.
Odstraňte uzávěr a podávejte. Otevřené balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24. hodin. Víčko uchovejte mimo dosah dětí.
Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 "C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Baleno v ochranné atmosféře. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. ** Podle zákona.

Dávkování

Kapsička je jedna ideální porce svačinky.

Fakta

Víčko uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování

zářením.

Složení

Hruškové pyré 65 %, banánové pyré 25 %, mangové pyré 10 %, antioxidant: kyselina askorbová, regulátor kyselosti: kyselina citrónová.
Údaje o firmě
Www.sunar.cz

Příbalový léták