Hami příkrm Zelenina s krůtou—125 g od 4. měsíce

Masozeleninový příkrm určený pro děti od ukončeného 4. měsíce. Vyvážený poměr ingrediencí a všech látek pro správný růst a vývoj dítěte.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 5900852008948 | Zbozi: 18102526

Popis produktu

Masozeleninový příkrm určený pro děti od ukončeného 4. měsíce. Vyvážený poměr ingrediencí a všech látek pro správný růst a vývoj dítěte.

Účinné látky

Vitaminy

Užití

Masozeleninové příkrmy Hami nabízejí našim dětem vyváženou stravu v širokém portfoliu příchutí. Tyto příkrmy jsou vyráběny podle nejpřísnějších kritérií a standardů. Příkrmy
Hami obsahují vyvážený poměr ingrediencí a všech látek pro správný růst a vývoj dítěte.
Příkrmy Hami jsou bez obsahu přidané soli do ukončeného 10. měsíce. Ve srovnání s kupovanou zeleninou splňují přísná hygienická kriteria a limity týkající se obsahu nežádoucích látek. Neobsahují žádné konzervační látky a umělá barviva, odpovídají požadavkům na zdravotní nezávadnost a hygienickou bezpečnost balení příkrmů.
Trvanlivost výrobků (24 měsíců) je zajištěna pouze tepelným ošetřením hotových příkrmů ve skleničkách (sterilizací).
Zkušenosti vašeho dítěte s jídlem v nejmladším věku mohou mít dopad na pozdější stravovací návyky a na to, co bude rádo jíst a co ne. Naučit ho přijímat různé ovocné chutě a druhy obilovin a později i jídla různé konzistence je tedy důležitá součást jeho vývoje.

Dávkování

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Mateřské mléko je pro kojence nejvhodnější potravou zastoupením živin a jejich kvalitou.
Než se rozhodnete používat mléčnou kojeneckou výživu, poraďte se se svým lékařem.
Příkrmy Hami jsou velmi vhodnou alternativou pro přikrmování kojených dětí.

Poznámka

Nutricia je předním výrobcem kojenecké, dětské a enterální výživy. Na českém trhu působí od roku 1992 a zákazníkům nabízí kompletní sortiment kojeneckých mlék, dětských kaší, ovocných a masozeleninových přesnídávek, ovocných a instantních nápojů. Nejlepší potravou pro kojence je mateřské mléko.

Složení

mrkev 35g, voda, brambory 16 g, krůtí maso-prsa 10 g, zelený hrášek 3 g, bezlepkový pšeničný škrob, pórek 2 g, řepkový olej Bez lepku.
Údaje o firmě www.mojedite.cz

Příbalový léták