Hami mléčná kaše se 7 obilninami piškotová—225g

Hami mléčná kaše se 7 obilninami piškotová je obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce věku, potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti.

Cena vč. DPH
109 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks


PDK: 4513421 | Zbozi: 18137749

Popis produktu

Hami mléčná kaše se 7 obilninami piškotová je obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce věku, potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti.

Užití

Hami mléčná kaše se 7 obilninami piškotová je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obsahuje obilniny, které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků. Jedna porce denně tak pomáhá postupně zavádět nové chutě obilnin či ovoce a utvářet zdravé stravovací návyky. Kaše je bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry).
Obsahuje lepek.
Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce věku, potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti.

Dávkování

1 porce = 45 g prášku + 155 ml převařené kojenecké vody
Jedna porce kaše denně jako součást pestré a vyvážené stravy děťátka.
Návod na přípravu jedné porce: Na talíř nebo do misky vlijte 155 ml převařené pitné vody pro kojence zchlazené na 50 *C. Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte 4-5 polévkových lžic (celkem 45 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody nebo prášku. Důkladně promíchejte a nechte chvíli ustát. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
Na přípravu vždy použijte jen suchou lžíci. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou.
Nedojedenou porci už znovu nepodávejte, zlikvidujte ji. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu.

Fakta

Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.
Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 *C). Baleno v ochranné atmosféře. Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v lednici). Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

Složení

Údaje o firmě
Nutricia a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4 - Chodov www.klubmaminek.cz infoaAklubmaminek.cz bezplatná infolinka (Po-Pá 8:30-16:00): 800 500 700

Příbalový léták