Fructolax Ovoce&Vláknina—24 žvýkacích kostek

Přípravek obsahuje reveň, tamarind a fíky, které ovlivňují průchod střevy a pravidelnou střevní pasáž.

Cena vč. DPH
271 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 5411386884033 | Zbozi: 18108239

Popis produktu

Přípravek obsahuje reveň, tamarind a fíky, které ovlivňují průchod střevy a pravidelnou střevní pasáž.

Užití

Fructolax: bohatý zdroj vlákniny, působí jemně a účinně. Reveň: napomáhá pravidelné funkci střev. Tamarind: napomáhá střevnímu průchodu mechanicky. Fiky: pomáhají upravit rytmus střev.

Dávkování

1 žvýkací kostku večer zapijte velkou sklenicí vody. V závislosti na individuální citlivosti se ideální dávka pohybuje od 1/2 kostky do 2 kostek.

Kontraindikace

Nepodávejte dětem mladším 12 let, užívání během těhotenství konzultujte s lékařem. Bez doporučení odborníka neužívejte po delší dobu.

Fakta

Tento výrobek není pochutina, ale doplněk stravy, který fyziologickým způsobem značně ovlivňuje průchod střevy. Přípravek O8V Fructolax obsahuje ingredience rostlinného původu, ktere se vyznačuji přirozenou variabilitou. Z tohoto důvodu, a také proto, že přípravek O8V Fructolax neobsahuje konzervační látky, se mohou vyskytnout drobné rozdíly v chuti a barvě jednotlivých kostek, což nemá vliv na jejich účinnost, kvalitu a trvanlivost.konzervačni latky, se mohou vyskytnout drobne rozdily v chuti a barvě jednotlivych kostek, což nema vliv na jejich učinnost, kvalitu a trvanlivost.

Složení

Fíky (Ficus carica L.), pšeničný sirup, reveň (Rheum palmatum L./ Rheum offinale Baill.), zahušťovadla: glycerin, guma guar (Cyamopsis tetragonolobus (L.) Taub.), dužina tamarindu (Tamarindus indica L.), datlový koncentrát (Phoenix dactylifera L.), fikové aroma.

Příbalový léták