Femibion 2 Těhotenství—28 tablet + 28 tobolek

Femibion pro specifické potřeby těhotné ženy a jejího miminka od 13.týdne těhotenství až do porodu. Pomáhá doplňovat látky důležité v těhotenství, jako doplněk k pestré stravě. 4 týdenní balení = 28 tablet + 28 tobolek.

Cena vč. DPH
589 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3873743 | Zbozi: 18132198

Popis produktu

Femibion pro specifické potřeby těhotné ženy a jejího miminka od 13.týdne těhotenství až do porodu. Pomáhá doplňovat látky důležité v těhotenství, jako doplněk k pestré stravě. 4 týdenní balení = 28 tablet + 28 tobolek.

Užití

Doplněk stravy obsahující folát (kyselina listová + Metafolin©), lutein, omega-3 mastnou kyselinu DHA, hořčík, jód a další vitaminy a minerály. Pomáhá doplňovat látky důležité v těhotenství od 13. týdne až do porodu jako doplněk k pestré stravě.
V třináctém týdnu je tělo miminka zformováno a začíná fáze neuvěřitelně rychlého růstu.
Začnete proto nyní užívat přípravek Femibion© 2, který vám poskytne foláty (kyselinu listovou a Metafolin©$) a DHA. * Folát je i nadále důležitý, protože přispívá k růstu mateřských tkání v průběhu těhotenství včetně placenty. Placenta poskytuje nenarozenému dítěti všechny živiny, proto je třeba dbát na dostatečný příjem folátu po celou dobu těhotenství. * Kyselina listová a Metafolin© jsou zdrojem folátu v přípravku. Femibion© 2. Metafolin© je biologicky aktivní a přímo dostupná forma folátu, tzv. „aktivní folát“, který tělo využije lépe než obyčejnou kyselinu listovou. * Příjem DHA (omega-3 polynenasycené mastné kyseliny) v těhotenství přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí u vašeho nenarozeného děťátka. Příznivého účinku DHA je dosaženo doplňkovým denním příjmem 200 mg DHA navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg DHA a EPA. * Femibion© 2 obsahuje kromě folátu a DHA další pečlivě vybrané látky: 10 vitaminů včetně vitaminu D3, dále jód, železo, selen, hořčík, zinek a lutein. * Vitamin D3 a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému a k dělení buněk.
Hořčík podporuje energetický metabolismus a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Dávkování

Doporučené dávkování:
Užívejte 1 tabletu a 1 tobolku denně a zapijte dostatečným množstvím vody, nejlépe během hlavního jídla.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Příbalový léták