Dologran Vitamin Forte D3—90 g

Doplněk stravy-unikátní granulátová forma-bohatý zdroj přírodních minerálů,vápníku a hořčíku v optimálním poměru,obohacený vit. B6,B1,E, D3 a Acerolou.Podporuje organismus a přispívá k psychické pohodě.Je vyroben bez umělých konzervačních látek a barviv.

Cena vč. DPH
165 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3742997 | Zbozi: 18134093

Popis produktu

Doplněk stravy-unikátní granulátová forma-bohatý zdroj přírodních minerálů, vápníku a hořčíku v optimálním poměru,obohacený vit. B6,B1,E, D3 a Acerolou. Podporuje organismus a přispívá k psychické pohodě.Je vyroben bez umělých konzervačních látek a barviv.

Účinné látky

uhličitan vápenatý a hořečnatý
Vitamin B6, B1, E, D3
Beta-karoten, Acerola

Užití

Dologran je přírodního původu, obsahuje vápník a hořčík v takovém vzájemné poměru, který zajišťuje dobré využití v organismu. Má unikátní granulátovou formu a je vyroben bez umělých konzervačních látek a barviv. K tomu, aby umělo lidské tělo využít optimálně minerální látky, bývá zapotřebí spolupůsobení vitaminů, a to zejména B1 (thiamin), B6 (pyridoxin), vitamin E a Beta-karoten. K vstřebávání a využití vápníku v těle je důležitý vitamin D. Vápník je potřebný pro vývoj a udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k normální funkci svalů a normální funkci enzymů, k běžnému energetickému metabolismu, dále přispívá k normální srážlivosti krve a k normální funkci nervových přenosů a buněčného dělení. Hořčík přispívá k normální funkci kostí a správnému vývoji zubů, přispívá k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, ke snížení únavy a vyčerpání a k normální činnosti svalů. Vitamin B1 přispívá k normálnímu psychickému vývoji a funkci, k běžnému energetickému metabolismu, k normální funkci nervového systému a správné srdeční činnosti. Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního a nervového systému, k běžnému energetickému metabolismu, přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity a na normálním metabolismu homocysteinu. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamin D je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů. Přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k normální funkci imunitního systému a je potřebný k udržení normální činnosti svalů. Beta karoten.

Dávkování

Dospělí 1 lžička (2g) denně na lačno nebo mezi jídly, děti od 3 let poloviční množství.

Fakta

Není náhradou pestré stravy. není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí!

Složení

Uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, glukóza, Acerola, pyridoxin hydrochlorid, dl-alfa-tokoferol, beta-karoten, cholekarciferol, stabilizátor-kyselina askorbová, aroma višeň.

Příbalový léták