Curaprox Ultrasoft 5460—1 ks

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenýmí v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 1ks kartáčku v balení (blister).

Cena vč. DPH
119 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 7612412054606 | Zbozi: 18100518

Popis produktu

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenýmí v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 1ks kartáčku v balení (blister).

Užití

Kartáček přiložte z poloviny na zub a z poloviny na dáseň pod úhlem přibližně 45 stupňů (správný úhel čištění usnadňuje osmihranná rukojeť kartáčku). Čistěte jemnými krouživými pohyby a kartáček postupně veďte podél řady zubů tak, abyste žádný nevynechali. Při čištění je důležitý přiměřený tlak, pokud se kartáček začne brzy třepit, je to signál, že tlačíte příliš. Nezapomínejte, že je třeba vyčistit všechny strany zubů — vnější, vnitřní i kousací plošky. Jemná, rovně zastřižená vlákna dokonale odstraní zubní povlak a dosáhnou bez přílišného tlaku i do drobných nerovností zubů a dásňového žlábku.

Dávkování

Doporučujeme čistit zuby nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně.
Vyčistíte-li si zuby dokonale před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Není přesně stanovená doporučená doba čištění, zuby je třeba čistit, dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem.

Fakta

Jak dlouho si mám čistit zuby? Dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem. Jak často a v kterou denní dobu?
Nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistíte-li si zuby dokonale právě před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Je zubní kartáček pro čištění dostatečný? Není. Na určitá místa, která je velmi důležité vyčistit, nedosáhne.
Pro čištění mezizubních prostor je nutný mezizubní kartáček, někdy i zubní nit. proč je nutné zuby čistit? zubní povlak se v ústech tvoří nepřetržitě. Nebezpečným se stává, když je starší (ve větší vrstvě). Pravidelným rozrušováním zubního povlaku kartáčkem (mechanickým čištěním) tomuto nebezpečí zabráníte. S výběrem správných pomůcek a nácvikem techniky čištění Vám nejlépe pomůže zubní lékař nebo dentální hygienistka!
Údaje o firmě
Curaden Czech, s.r.o. je zástupcem značek CURAPROX a CURASEPT pro český trh, na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky. Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí.

Příbalový léták