Curaprox baby dětský kartáček—0 - 4 roky

Zubní kartáček pro děti ve věku 0 - 4 roky. Dokonale vyvážená jemnost a účinnost. Zubní kartáček CURAPROX baby zoubky výborně vyčistí a čištění je zároveň velmi příjemné. Skvělá motivace pro děti i rodiče.

Cena vč. DPH
99 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4510229 | Zbozi: 18136685

Popis produktu

Zubní kartáček pro děti ve věku - 4 roky. Dokonale vyvážená jemnost a účinnost. Zubní kartáček CURAPROX baby zoubky výborně vyčistí a čištění je zároveň velmi příjemné.
Skvělá motivace pro děti i rodiče.

Užití

Zubní kartáček s malou hlavičkou, hustě osázenou ultra jemnými vlákny CUREN pro jemné a důkladné čištění. Curaprox baby je určen pro nejmenší děti, od prořezání prvního zoubku. Rukojeť umožňuje držení dítětem a zároveň i rodičem, pro správné vedení při čištění zoubků. Hlavička je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci.

Dávkování

Velikost zubního kartáčku je přizpůsobena přesně pro dětskou ruku - malá, mímě zahnutá hlavička a úzká osmihranná rukojeť. Dokonale vyvážená jemnost a účinnost zaručuje příjemnou péči i v náročném období výměny dočasných zubů za stálé.
Optimální kombinace délky a jemnosti vláken kartáčku CURAPROX baby umožňuje dětem používat kartáček snadno, bez ohledu na zvolenou techniku čištění. Mimořádně hustá a kompaktní čistící plocha kartáčku je zárukou, že se vlákna nebudou tak snadno deformovat, ohýbat ani otevírat i kdyby děti neměly správný tlak na kartáček zcela pod kontrolou.

Fakta

Jak dlouho si mám čistit zuby? Dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem. Jak často a v kterou denní dobu?
Nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistíte-li si zuby dokonale před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Je zubní kartáček pro čištění dostatečný? Není. Na určitá místa, která je velmi důležité vyčistit, nedosáhne. Pro čištění mezizubních prostor je nutný mezizubní kartáček, někdy i zubní nit. Proč je nutné zuby čistit? Zubní povlak se v ústech tvoří nepřetržitě. Nebezpečným se stává, když je starší (ve větší vrstvě). Pravidelným rozrušováním zubního povlaku kartáčkem (mechanickým čištěním) tomuto nebezpečí zabráníte..
Údaje o firmě
Curaden Czech, s.r.o. je zástupcem značek CURAPROX pro český trh, na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky. Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí.

Příbalový léták