Clotrimazole Recordati—krém 50 g

Humánní léčivý přípravek

Přípravek je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými houbami, zánětu sliznice žaludu či ženských pohlavních orgánů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
152 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3694016 | Zbozi: 18129906

Popis produktu

Přípravek je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými houbami, zánětu sliznice žaludu či ženských pohlavních orgánů. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Clotrimazolum

Užití

Širokospektré antimykotikum k lokálnímu podání. Používá se k léčbě zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, plísněmi a kvasinkami. Používá se u následujících plísňových onemocnění: - plísňové onemocnění (dermatomykózy), vyskytující se nejčastěji v místech snadné zapářky (v kožních záhybech): mezi prsty u nohou (tinea pedum), v oblasti třísel (tinea inguinalis), na trupu (tinea corporis), na rukou (tinea manuum).

Dávkování

Krém nanáší v tenké vrstvě na postižené místo 2-3 krát denně a lehce se vtírá. Doba ošetření závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění. Je nutno v léčbě pokračovat nejméně 2 týdny po vymizení klinických známek onemocnění.
Údaje o firmě
Wwww.recordati. cz

Příbalový léták