Centrum pro Ženy 50+—30 tablet

Doplněk stravy se speciálně vyváženým složením pro ženy nad 50 let. Nabízí kompletní řadu vitaminů, minerálů a navíc nezbytné stopové prvky, které ženy v tomto věku potřebují. Nové vylepšené složení se zvýšenou hladinou vitaminu D. Bez lepku. Bez cukrů.

Cena vč. DPH
329 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 3390524 | Zbozi: 18119138

Popis produktu

Doplněk stravy se speciálně vyváženým složením pro ženy nad 50 let. Nabízí kompletní řadu vitaminů, minerálů a navíc nezbytné stopové prvky, které ženy v tomto věku potřebují. Nové vylepšené složení se zvýšenou hladinou vitaminu D. Bez lepku. Bez cukrů.

Užití

Aktivní život nám nabízí mnoho možností, a proto je tak důležité zůstat zdravá. Složení multivitaminu Centrum Silver 50+ pro ženy podporuje více oblastí zdraví a má speciálně vyvážené složení na podporu výživy ženy. Centrum Silver 50+ pro ženy je vytvořen tak, aby vyhověl jedinečným nutričním potřebám moderní zralé ženy. Má vysoký obsah vápníku, železa a kyseliny listové. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí, železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a k normálnímu energetickému metabolismu a kyselina listová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy skupiny B, železo, mangan, hořčík a fosfor přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Zelezo přispívá v těle k normálnímu přenosu kyslíku a měď přispívá k normálnímu přenosu železa v těle. Vitaminy B2, B6, B12, kyselina pantotenová a kyselina listová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dostatečný příjem vitaminů A, C a D, mědi, kyseliny listové, selenu a zinku přispívá k normální funkci imunitního systému. Centrum Silver 50+ pro ženy obsahuje vitamin B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity. Speciální složení tohoto přípravku obsahuje vápník a vitaminy D a K, které jsou potřebné pro udržení normálního stavu kostí.
Obsahuje též jód, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a také k její normální činnosti.
Různorodá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy.

Dávkování

Doporučená denní dávka pro dospělé nad 50 let je 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Kontraindikace

Těhotné ženy se musí před používáním přípravku Centrum poradit se svým lékařem nebo lékárníkem, neboť tento přípravek obsahuje vitamin A.

Složení

mikrokrystalická celulosa, hydroxypropylmethylcelulosa, polydextrosa; vitamin C (kyselina
L-askorbová), protispékavé látky: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, oxid křemičitý, mastek; vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), nikotinamid, fumaran železnatý,
D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, oxid zinečnatý, emulgátor: hořečnaté soli mastných kyselin, betakaroten, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin Bí1 (thiamin-mononitrát), vitamin B2 (riboflavin), želatina, síran měďnatý, rostlinný olej (kokosový a palmojádrový), vitamin A (retinyl-acetát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, biotin (D-biotin), selenan sodný, vitamin K (fylochinon), antioxidant: butylhydroxytoluen; vitamin
D (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin), barviva: oxid titaničitý, košenila, indigotin.

Příbalový léták