Bionorica Mastodynon—kapky 50 ml

Humánní léčivý přípravek

Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu,spojené často s psychickou nevyrovnaností až depresivní náladou; při fibrocystické mastopatii. Pro ženy ve fertilním (plodném) věku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
296 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 4029799119874 | Zbozi: 18110710

Popis produktu

Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu,spojené často s psychickou nevyrovnaností až depresivní náladou; při fibrocystické mastopatii. Pro ženy ve fertilním (plodném) věku. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Agnus castus
Caulophyllum thalictroides
Cyclamen europaeum

Užití

Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu, tj. krátce před menstruálním krvácením výskyt pocitu napětí nebo bolestivovsti prsů (mastodynie), spojené často s psychickou nevyrovnaností až depresivní náladou, bolestmi hlavy migrenózního typu, event. otoky v oblasti obličeje, rukou a nohou, při fibrocystické mastopatii (nezhoubné bolestivé onemocnění prsů).

Dávkování

2krát denně (ráno a večer) vždy 30 kapek.

Příznaky

Menstruační potíže.

Prevence

Menstruační potíže.

Kontraindikace

Eventuální přecitlivělost na některou ze složek přípravku.

Vedlejší příznaky

Ojediněle se mohou vyskytnout nevolnost, žaludečnípotíže, mírný vzestup hmotnosti, svědivá vyrážka, akné nebo bolest hlavy.

Fakta

Vzhledem k obsahu cca 53% (obj.) alkoholu přípravek není vhodný pro epileptiky a pacientky léčené dříve nebo v současnosti pro alkoholizmus. V případě onemocnění jater se o užití přípravku poraďte s lékařem.

Poznámka

' Užívání nemá být přerušováno (ani během menstruace). Zlepšení obtíží nastává zpravidla po 6 týdnech, léčba má trvat po dobu nejméně 3 měsíců. Pokud se po ukončení léčby obtíže opět objeví, Ize podle výsledku kontroly gynekologem v léčbě případně pokračovat.

Příbalový léták