Aromatica Echinacea se zázvorem—50 ml

Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, zvyšuje jeho odolnost. Ulevuje v případě podráždění krku a hltanu. Zázvor udržuje optimální rovnováhu v dýchacích cestách, podporuje imunitní systém a zvládnutí zánětlivých reakcí v těle.

Cena vč. DPH
152 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 3354058 | Zbozi: 18136183

Popis produktu

Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, zvyšuje jeho odolnost. Ulevuje v případě podráždění krku a hltanu. Zázvor udržuje optimální rovnováhu v dýchacích cestách, podporuje imunitní systém a zvládnutí zánětlivých reakcí v těle.

Účinné látky

Třapatka nachová
Zázvor lékařský

Užití

Echinacea se zázvorem bylinné kapky - k posílení vlastních obranných funkcí organismu a při nachlazení.

Dávkování

Dospělí a děti od 10 let: 3 x denně 20 kapek.
Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji.
Nepřekračujete doporučené dávkování.

Příznaky

Nachlazení, kašel, teplota, snížená imunita.

Fakta

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním.

Složení

Lihový extrakt třapatka nachová 99,7 g, extrakt zázvor lékařský 0,13 g, emulgátor: E433.
Výrobek obsahuje min. 40 obj. % alkoholu.
Údaje o firmě
Firma AROMATICA vznikla v roce 1992. Zakladateli společnosti byl Ladislav Šimůnek a
Dr.PhMr. Jan Rukavička, který podle původních receptur svého otce prof. Dr.PhMr. Jana
Rukavičky st. obnovil výrobu bylinných léčebných přípravků. V roce 1997 se firma přestěhovala do větších prostor a přibyly nové výrobní linky. Kvalita výrobků, cenová dostupnost i obliba u zákazníků umožnily firmě vybudovat si pevné postavení na trhu s doplňky stravy a bylinnou kosmetikou. Spolupráce s vědeckými pracovišti a univerzitami (Farmaceutická fakulta Brno, Lékařská fakulta MU a VUT), ale i vlastní odborné a technologické zázemí dávají firmě možnost produkovat výrobky na vysoké kvalitativní úrovní specializující se především na udržení zdraví a zdravý životní styl, a také na zvyšování odolnosti organizmu a tím i udržení maximální fyzické a duševní pohody člověka. Na kvalitu výrobků společnosti AROMATICA poukazuje i stále rostoucí poptávka. Velký důraz je proto kladen vedle zdokonalování současných služeb na vývoj nových výrobků. Mimo to firma nabízí své technologie i odborné znalosti k realizaci externích projektů, stejně jako profesionální obchodní tým, který umožňuje nejen zahraničním firmám prezentovat výrobky na českém, převážně lékárenském trhu. V prosinci roku 2009 firma vytvořila nové webové stránky, které poskytují zákazníkům maximum informací k jednotlivým výrobkům v produktové sekci, informace o použitých bylinách v sekci herbáře, ale také poradnu, kde mohou zákazníci i odborníci konzultovat své případné dotazy. www.aromatica.cz

Příbalový léták