Zajíc Sójový nápoj PLUS—350 g

Sójový nápoj Zajíc PLUS je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu a je obohacen o lecitin, vápník a vyváženou kombinaci 10-ti vitamínů.

Cena vč. DPH
60 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8595054900458 | Zbozi: 18102878

Popis produktu

Sójový nápoj Zajíc PLUS je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu a je obohacen o lecitin, vápník a vyváženou kombinaci 10-ti vitamínů.

Účinné látky

Vápník
Vitamíny
Lecithin

Užití

Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro bezlepkovou dietu, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítají jej také zájemci o racionální výživu.
Sójový nápoj Zajíc PLUS je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček, těsta a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Lze jej použít všude tam, kde klasické mléko. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný. Příprava pouze s vodou.
V kombinaci s cereáliemi, musli nebo cornflakes je ideální součástí chutné cereální snídaně, svačiny nebo lehké večeře.

Dávkování

Dle chuti a potřeby.
Rozmíchejte 25g, t.j. 2 polévkové nebo 6 kávových lžic práškového nápoje ve 250ml horké vody.
Při přípravě studeného nápoje je vhodné použít mixér.

Složení

Glukózový sirup, sójová složka 29,6% (sójový olej, sójová bílkovina, sójový lecitin), vápník (uhličitan vápenatý), směs vitamínů (vitamíny C, E, B6, B1, B2, B12, niacin, kyselina pantotenová, kyselina listová, biotin), stabilizátory: fosforečnany draselné a karagenan, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, aroma, emulgátor
E 481, antioxidant: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, barvivo karoteny.
Údaje o firmě www.mogador.cz

Příbalový léták