Walmark Ženšen korejský—30 tobolek

Vysoce kvalitní extrakt z ženšenu korejského pro fyzickou a duševní pohodu obohacený o vitamin E. Denní dávka v jedné tobolce.

Cena vč. DPH
236 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3732246 | Zbozi: 18138435

Popis produktu

Vysoce kvalitní extrakt z ženšenu korejského pro fyzickou a duševní pohodu obohacený o vitamin E. Denní dávka v jedné tobolce.

Užití

Zenšen je již dlouho znám jako adaptogen, rostlinná látka, která pomáhá tělu adaptovat se na stres a překonat únavu. Již po staletí je ženšen užíván v tradiční východní medicíně pro podporu energie.
Učinky ženšenu: - Podporuje mentální výkon, zlepšuje kognitivní funkce a pomáhá zvýšit koncentraci a bdělost - Pomáhá zachovat optimální tělesnou výkonnost, vytrvalost, pomáhá zvýšit energii a vitalitu a přispívá k lepší erekci a sexuálnímu zdraví - Podporuje imunitní systém a přispívá k normální cirkulaci krve.
Walmark Zenšen korejský: - Vysoce kvalitní extrakt z kořene - Obohaceno o antioxidant vitamin E, který chrání buňky před oxidativním stresem - Denní dávka v jedné tobolce - Vhodné zejména během období zvýšeného stresu a ztráty koncentrace - Doporučeno v případě únavy, vyčerpání a během rekonvalescence - Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

Dávkování

1 kapsle denně, nejlépe po jídle, zapít tekutinou.

Složení

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kaps.:
Zenšen korejský - (extrakt 5:1- 200mg) 1000,0mg
Vitamin E - 10,0mg
Údaje o firmě
Wwww.walmark.cz

Příbalový léták