Urgo Blister Na Puchýře—hydrokoloidní náplast 6 ks

Zdravotnický prostředek

Urgo Blisters Na puchýře jsou hydrokoloidní náplasti vyrobené špičkovou technologií. Zabraňují vzniku puchýřů, ulevují od bolesti a pomáhají hojení již vzniklých puchýřů. Náplasti odpuzují vodu a bakterie a lze je používat při sprchování i koupeli.

Cena vč. DPH
115 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2936533 | Zbozi: 18107897

Popis produktu

Urgo Blisters Na puchýře jsou hydrokoloidní náplasti vyrobené špičkovou technologií.
Zabraňují vzniku puchýřů, ulevují od bolesti a pomáhají hojení již vzniklých puchýřů.
Náplasti odpuzují vodu a bakterie a lze je používat při sprchování i koupeli.

Užití

Hydrokoloidní hmota v kontaktu s tekutinou (exsudátem) z rány vytvoří v místě poranění bílý vlhký gel. Rychle ulevuje od bolesti, napomáhá hojení a chrání ránu jako druhá kůže a je bezbolestně snímatelná. Tvorba bílého gelu namísto strupu je normální a podporuje hojení. Tento gel okamžitě tiší bolest, urychluje hojení a chrání ránu jako druhá kůže.
Ve 2 velikostech: 3ks 76x30 mm, 3ks 72x45 mm.

Dávkování

1. Puchýř nepropichujte. 2. Bez ohledu na to, zda je puchýř prasklý nebo ne, vyčistěte jej a jeho okolí vodou a mýdlem a desinfikujte antiseptickým roztokem (bez alkoholu). Osušte sterilním tamponkem nebo nechte uschnout. 3. Otevřete sáček a vyjměte náplast. Náplast zahřejte v rukou, aby byla tvárnější. 4. Odstraňte první ochranné křidélko, aniž byste se dotkli samolepící středové části náplasti, a umístěte hydrokoloidní náplast na střed puchýře. Puchýř musí být hydrokoloidní náplastí zcela zakrytý (středová část krémové barvy). 5. Opatrně sejměte druhé ochranné křidélko a přitlačte okraje náplasti, aniž byste zvýšili její přilnavost.
Náplast nesmí zůstat nalepená déle než 2-3 dny. Pokud se sama neodlepí, je nutné ji sejmout. Poté nalepte novou náplast dle návodu k použití.

Fakta

Nevhodné na zanícené rány.
Nevhodné pro pacienty se zánětem tepen v oblasti nohy.
Nevhodné pro pacienty s infikovanou diabetickou nohou.
U osob mladších 16 let musí náplast nanášet dospělá osoba.
Údaje o firmě
Www.Urgo.Cz

Příbalový léták