Náplast hypoalergenní Cosmopor sterilní—6x10cm, s polštářkem, 1 ks

Zdravotnický prostředek

Cosmopor steril představuje krytí na rány s hydrofobní mikrosíťkou proti přilepení. Mikrosíťka tvoří vrstvu přiléhající k ráně a zabraňuje přiepení krytí k ráně. Absorpční polštářek se velmi rychle přizpůsobuje křivkám těla. Sterilní verze.

Cena vč. DPH
15 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4049500217491 | Zbozi: 18113160

Popis produktu

Cosmopor steril představuje krytí na rány s hydrofobní mikrosíťkou proti přilepení.
Mikrosíťka tvoří vrstvu přiléhající k ráně a zabraňuje přiepení krytí k ráně. Absorpční polštářek se velmi rychle přizpůsobuje křivkám těla. Sterilní verze.

Užití

Cosmopor steril - krytí na rány s mikrosíťkou proti přilepení je speciálně určeno pro pooperační ošetření ran, ale také pro sterilní ošetření banálních poranění, např. v rámci první pomoci.

Fakta

100% čistá bavlněná vata s vysokou savostí a vysokým mechanickým ochranným účinkem. Siroké lepicí okraje umožňují bezpečné připevnění obvazu, hydrofóbní úprava zevní strany netkaného textilu zajišťuje dostatečnou ochranu rány proti kontaminaci.
Měkký netkaný textil propouští vzduch a vodní páry. Zaoblené rohy zabraňují i při delší aplikaci nepříjemnému srolování netkaného textilu. Díky vrstvě hypoalergenního polyakrylátového lepidla je Cosmopor steril obzvláště dobře snášen pokožkou.

Složení

Polštářek ze 100% čisté bavlněné vaty, nosný materiál z netkaného textilu s hypoalergenním polyakrylátovým lepidlem.,
Údaje o firmě www.hartmann-rico.cz

Příbalový léták